Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tévő legyek....

Nem tudom mi tévő legyek. Miért ilyen velem szemben?

Figyelt kérdés
A testvéremmel sokszor civakodunk..Most lesz a ballagása és direkt azért, hogy tudjak neki venni vmi ajándékot nem költömel a zsebpénzemet..és ő ezt tudja is! Most ment el vásárolni (a saját pénzén vesz vmi édességet) és mondtam neki, hogy hozzon már nekem is vmi finomságot, és ő erre : "Dehogy hozok, neked is van pénzed..költs el a tiédet" Most kapott tőlem egy karórát a szülinapjára és egy Fila táskát szeretnék neki venni ( de ezt ő nem tudja h azt) Már legszívesebben elkölteném a pénzem magamra..de figyelek rá is meg minden..Különben is én nagyon szeretek másoknak adni..az olyan jó érzés..és rosszul esik, hogy ő ilyen velem szemben, de ha nem vennék neki semmit a ballagásra, azért is rossz lennék...van valaki aki megért?:(
2011. jún. 5. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy csokrot, és megmondanám, hogy -vettem magamnak csokit a sajátomból, kösz a tippet- :)
2011. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne azért adj, hogy hálát kapj érte, mert ez nem így működik.
2011. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ő mit szokott neked venni? Gondolom, ha te ilyen drága cuccokat veszel neki, akkor ő is neked, mert nekem nem lenne bőr a képemen elfogadni valamit, ha nem viszonoztam.
2011. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ő ezt nem viszonozza..és nem azért adok neki, hogy hálás legyen...hanem ilyenkor nekem is jólesne..magánakvaló...és szerintem Ti most nem biztos hogy értitek ezt...:(
2011. jún. 5. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Én értem. Unokatesóm csináltam ezt a tesójával, pár év után feladta... ne hagyd, hogy te is odajuss.
2011. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy jött le, hogy kicsit kihasznál és próbál uralkodni feletted. Tudja, hogy Te akkor is veszel neki ajándékot ha Ő "belédrúg" és bánt. Éreztesd vele, hogy nem számíthat rád mindig. Lehet furán hangzik, de ne legyél számára mindig elérhető. Remélem érted mit akarok mondani.

Idővel meg fog változni a gondolkodása.

2011. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsiként én is ilyen voltam. Ha például volt 5-ünkre 1 tábla csoki, mindenki megette a saját részét, én megvártam, míg megették és utána a sajátomat szétosztottam a többiek között. Jó érzés volt adni, de rájöttem, hogy így mindig én maradok alul és nem fognak sosem tisztelni. Azóta elolvastam egy könyvet, sokkal magabiztosabb lettem az életben és jobban tisztelnek engem, mint a testvéreimet.

(Előző voltam) Remélem tudtam segíteni! Kitartás!

2011. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:) Olyan rossz, hogy ilyen..pedig annyira szeretném hogy jó legyen a kapcsolatunk:/
2011. jún. 8. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!