Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek bátrabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek bátrabb a barátommal szemben?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal,és egyik "randin" elvitt a plázába és nagyon megtetszett egy ruha,és nem szóltam neki ,hogy vegye meg :$

Hogy közöljem vele,hogy szeretném a ruhát?


2010. ápr. 4. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Vedd meg magadnak b@szki!
2010. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene közölnöd vele, hogy vegye meg neked azt a ruhát? A te dolgod, hogy megvedd magadnak. Vagy ő is vásároltat magának veled?
2010. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vedd meg magadnak drága.....azért vagy a pasiddal hogy megvegye azt ami megtetszik neked vagy mert szereted???Nem mindegy.Ha szertünk vkit nem várjuk el tőle hogy elhalmozzon mindenféle xarsággal ami épp megtetszik.

Menj el dolgozni és vedd meg magadnak.

2010. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivan?XD ne már A barátodtól várod el,hogy ruházzon vagy mi?:D:D
2010. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van bőr a képeden Pláza cica. :D
2010. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Így: "Szeretném azt a ruhát."

Amelyre egy igazi férfi így válaszol: "Hát, nem lesz olcsó, de valahogy csak összeszeded rá a pénzt."

2010. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 maundrel ***** válasza:

"Szeretném azt a ruhát."

Amelyre egy igazi férfi így válaszol: "Hát, nem lesz olcsó, de valahogy csak összeszeded rá a pénzt."


Ez nagyon jóóóóóó :D:D Mellesleg egyetértek. Szegény fiút sajnálom, hogy veled jár...elég fura elképzeléseid vannak a kapcsolatról.

2010. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi kedves válaszokat!


bazz ő mondta h szóljak ha szeretnék vmit.. de 17rugó egy nadrágra önerőből XD

már bocs de mire való egy milkós pasi ?:/

am meg szeretem csak olyan vagyok hogy ha nekem kell vmi akk nem mondom, de én azt a ruhát TŐLE szeretném megkapni. tessék ha így érthetőbb ;)

2010. ápr. 4. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak azt mondod, hogy nagyon tetszik az a ruha. 70 IQ felett megérti, és megveszi magától.
2010. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

FAKE!!!!!!!!!!!


ha meg nem akkor dögölj éhen...

2010. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!