Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz kapcsolatból kilépni,...

Rossz kapcsolatból kilépni, de hogyan?

Figyelt kérdés
van egy rossz a kapcsolatom. 1 éve vagyunk kb együtt, ebből már sokszor szétmentünk kisebb nagyobb időre. úgy érzem nem kapom meg tőle amire szükségem lenne de nem bírok kilépni, inkább benne vagyok ebbe a langyos valamibe ez is több a semminél alapon. nem akarok egyedül maradni, de ez a kapcsolat is felőröl. szerintetek hogy lehetne ezt elintézni véglegesen?
2011. jún. 5. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne légy lusta és megoldodik.
2011. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Most én is ezen töröm a fejemet. Csak mi több éve vagyunk együtt. Viszont ùjra és ùjra megbékülök a helyzettel.

En tudom, hogy mi tart vissza, de ha neked nincsenek se gyermekeid, se semmi csak benne vagy a nagy semmibe, akkor lépjél és legyél hatàrozott.

2011. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az egyedüllét jobb lehet a "langyos semminél". a te időd (is) megy. ha nem tervezel hosszú távra, önts tiszta vizet a pohárba és lépj tovább, ez a partnereddel szemben is tisztességesebb, mert így ő sem szabad.
2011. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem köt hozzá semmi igazából a megszokáson kívül. már sokszor erőt vettem magamon hogy kilépek de akkor megkeres rá 2 hétre (gondolom a szex hiányzik neki főleg) akkor jól is működik 1 hétig de utána megint minden a régi és ezt unom már ezért akarom már VÉGLEG lezárni amikor már nincs visszalépés!
2011. jún. 5. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:

az itteni nyafogás helyett, mondjuk ne fogadd vissza!

soha nem értettem az ilyen embereket, akik pontosan tudják, hogy mit kellene tenniük, de ehelyett inkább csak nyafognak.

2011. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi olyan borzasztó abban, hogy egyedül vagy, és nem valakivel együtt, akit nem is szeretsz?
2011. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom. de az is nehezíti a helyzetet hogy minden nap látom őt akaratlanul így nehezebb lezárnom... de erőt kell vennem magamon
2011. jún. 5. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Írj privit, ha gondolod!
2011. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!