Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy lehet ebből...

Mit tegyek? Hogy lehet ebből a kapcsolatból kilépni?

Figyelt kérdés
Vőlegényem egy idő után kimutatta a foga fehérjét. Az eljegyzésig még tartotta magát, de amikor odaköltöztem hozzá, akkor derült ki hogy iszik (nem keveset, literszámra)és agresszív. Már több hónapja bánt testileg, lelkileg. Pl: életem első pofonját is tőle kaptam, mert betegesen féltékeny; lelökött az ágyról; belerúgott a hasamba, fojtogat, szemtől szembe leköpött, tépi a hajam és még sorolhatnám. A testem mindig tele van véraláfutásokkal, sebekkel. Félek tőle, de el szeretném hagyni, csak nem tudom hogyan. Azt mondta, bárhol megtalál, tudja a szüleim címét ahol eddig laktam, a munkahelyem címét... És ha elborul az agya, a négy fal között otthon azt csinál velem amit akar. Nincs szemtanú, nincs bizonyíték, nem tudok védekezni. A szülőknek mindig azt kell hazudni, hogy minden rendben van köztünk, pedig nincs.... Mit tegyek? Segítsetek! Hogy költözzek el? (Teljesen kivagyok lelkileg, idegileg, ezért bunkó beszólásokat nem szeretnék olvasni...) Köszönöm. 27L
2011. júl. 19. 09:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Kár a szüleid felé úgy tenni, mintha minden rendben volna! Már az első ilyen agresszív viselkedés után meg kellett volna szabadulnod tőle!

Most sem késő, de a szüleid segítsége mindenképp kell, nem fogsz tudni egyedül megbirkózni ezzel a helyzettel. A hallgatásoddal sokat rontasz a saját helyzeteden!

2011. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

AZONNAL MENJ EL TŐLE! NE FOGLALKOZZ SEMMIVEL!

Az meg hogy ő megtalál címszóval, ne félj csak jelentsd fel elötte. Menj a szüleidhez majd segítenek!

2011. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Ne hagyd magad megfélemlíteni! Költözz el valamelyik rokonodhoz, vegyél ki szabadságot és keress másik munkahelyet illetve kérj távoltartást.
2011. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nagyon buta vagy.

Ugyanígy jártam, mint Te, 1994-ben 20 évesen.

Az első majdnem agyonverésnél fogtam magam éjszaka, hazamentem a szüleimhez. Az apám és a bátyám megkereste, nem tudom hogy mit csináltak vele, de az életben többet csak egyszer láttam, a válóperen, de ott is meghúzta magát. Aki egyszer üt, ütni fog másodszor is.

2011. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Költözz haza minél gyorsabban! Ha pedig utána a szüleid lakása előtt csinálja a balhét, ki lehet hívni a rendőrséget zaklatás és rendbontás miatt.

Csomagold össze a ruháidat, és menekülj!

2011. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Már bocs, de hülye voltál, hoy eddig vártál. A "bárhol megtalállak" üres fenyegetőzés. Húzz el onnan minél előbb, és jelentsd fel!
2011. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mivel eddig nem voltak balhés ügyeim nem nagyon vagyok járatos a távoltartás meg feljelentés dolgokban. De akkor ezek szerint ez teljesen jogos, és megtehetném simán....
2011. júl. 19. 09:42
 8/34 anonim ***** válasza:
Nem csak megtehetnéd, hanem tedd is meg!
2011. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
53%

A távoltartási ilyen esetben nem alkalmazható:

" A törvény nem terjed ki a barátra, udvarlóra, volt barátra, elutasított udvarlóra, volt jegyesre, volt élettársra és az együttlakás nélkül együttjárókra."

2011. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Istenem! nagyon sajnálom, minél hamarabb beszélj a szüleiddel és hagyd el ezt az állatot :S


az én gondom már ehhez képest semmi.


remélem megoldódnak a dolgok!!! de már ma költözz vissza!!!

2011. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!