Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy család?

Szerelem vagy család?

Figyelt kérdés
Családos férfi vagyok és egy szintén családos, de a férjéből kiábrándult nőbe szerettem bele. Valóban totál szerelmes vagyok bele! Már vagy egy éve, hogy körülötte forog minden gondolatom, akárhol vagyok, akármit csinálok. Nem egyszerű kérdés, csak az tud hiteles véleményt mondani, aki volt már hasonló helyzetben, de: Létezik olyan szerelem ami miatt feladnátok a családotok? Ha éreznétek, hogy csak egy másik Ő-vel lehettek boldogok és minden nélküli töltött pillanatot kevésbé tudtok értékelni?
2011. jún. 5. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert ott a felelősség, a szeretet, az összetartozás, az elképzelt élet képe és még megannyi dolog, ami mérlegre téve nagy súly.

Ilyenkor jönne a képbe a racionalitás, csakhogy a logika is azt súgja, hogy értelmetlen úgy élned, hogy közben boldogtalan vagy. Mert senki nem lesz boldog attól, ha te szenvedsz - ez előbb-utóbb kibukik.

Nagy a kockázat, mert a szerelmed is elmúlhat egyszer, de ha választani kell, mégis arra voksolnék. Hisz azért, mert a szerelmet választottad, még nem azt jelenti ,hogy kevésbé szeretnéd a gyerekeidet...

2011. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erről van szó, hogy akármennyire is szeretem a feleségem és a gyermekem, a másik nőbe vagyok szerelmes, de nem kicsit, nagyon! Szégyellem magam, mert azt hittem ilyen érzelmek belőlem nem törhetnek elő ha családom lesz! Itthon nem lelem a helyem, minden gondolatommal a másikhoz vágyom. Őszintén mondom, nem a farkam vezet, hanem a szívem, amely most nagyon kegyetlen... Akárhogy is lesz tovább, nagyon biztosnak kell lennem a másikban!
2011. jún. 6. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerekidet ne hagyd el csak az anyjukat,ha már nem kell nőként.De a gyerekek ne szívjanak emiatt.bár kötve hinném hogy a nő otthagyná a férjét a nők nem inkább két vassal élnek,nekik fontosabb az anyagi oldal.Meg a hölgyike a meg lévő gyermekeidet sem szívlelni a sajátjaiként,nagyon tudják a nők utálni az előző kapcsolatból született gyerekeket.
2011. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kislányom nagyon szeretem, de úgy érzem - ha már a szülő butasága miatt ilyen helyzetbe kerül egy gyermek - az anyukájára nagyobb szüksége van, mint az apukájára!

Döntést meg csak is akkor hozok, ha nagyon biztos leszek a másikban...

2011. jún. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!