Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ez a legnagyobb gondom,...

Nem ez a legnagyobb gondom, csak kicsit már bosszant. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tényleg kiemelem még egyszer, hogy NEM ez a legnagyobb problémám és túlzottan nem is foglalkoztat a dolog, tehát csak 'egészséges' szinten idegesít egy kicsit a következő: gyakran mutatok páromnak vicces képeket, videokat vagy ha találok jó zenét. Direkt neki mutatom meg először, még mielőtt kilinkelhetém a közösségi oldalon. Viszont ő szinte mindig kiteszi őket... örülök neki, hogy tetszik, de ugyanakkor kicsit zavar is. Ezek után már nem rakom ki, mert úgy fest, mintha tőle lopnám...[bár lehet megoldás, hogy előbb tegyem ki én] a másik meg: semmi szégyen nincs ebben, párom remek szakember, viszont a nyelvekhez nem konyít, ezért megkér, hogy írjam le egy-egy zenéről, miről szól. Olyankor persze szívesen lefordítom, de mikor kiírja a zenéhez a szöveget és úgy mintha ő értené amit énekelnek és mintha ő fordítaná le, az megint kicsit idegesít. Veletek volt már hasonló? Huszonévesek vagyunk, nem tinik, ha ez jelent valamit.
2011. jún. 5. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Először posztold ki te, ha ez ennyire fontos.

A dalszövegekkel meg nem tudom, hogy miért baj, ha ő írja ki.v Lehet, hogy pont ezért kért meg rá, nem?

Egyáltalán miért versenyeztek?

2011. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

mark86


hogy ne jelentene! agyilag még tini vagy!

kicsit sokat adsz arra hogy ki mit gondol egy közösségi oldalon. én örülnék ha kirakná,higgyék csak azt hogy ő fordította/találta kit érdekel?

2011. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Attól még nem viselkedsz húszonéves módjára. :)

Velem nem történt még ilyen, nagyon szerencsésnek érzem magam. :DD

2011. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Először tedd ki, fordítsd le a közösségi oldalra, azután mutasd meg neki.
2011. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

mark86


igen! fontos a kapcsolatban a taktika és a gyorsaság!

az iwiw meg f@szbúk meg pláne...

2011. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó, látom, befutottak akik szeretik oltani az embert. Pedig direkt írtam, hogy nem olyan fontos ez az egész nekem, csak kicsit idegesít. Persze, én szívesen lefordítom neki, de mikor sorozatban ez megy, hogy azért fordítom, hogy ő úgy tegye ki, mintha ő volna, az azért... Mintha csináltatnék egy kedves ismerőssel egy tortát és feltenném úgy, mintha én készítettem volna... Mindent úgy tesz ki, mintha ő találta volna...
2011. jún. 5. 23:45
 7/19 anonim ***** válasza:

mark86


beszéltetek már erről?

2011. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem, mert mindenen besértődik. :(
2011. jún. 5. 23:50
 9/19 anonim ***** válasza:

Igazuk van, felfogásilag tini vagy.

De nem tudom átérzni a problémád. Zavar a dolog, de nem teszel ellene. Ha te találtad a zenét rakd ki te. Vagy ne fordítsd le neki. Vagy mond meg, neki hogy ez téged zavar.

De te ezt hagyod neki, neki linkelsz zenét, neki fordítassz ő meg ezt jól kihasználja és bocsi, de te ezt meg hagyod.

Ha zavar, álj ki magadért...hisz már nem vagy tini!

2011. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha mindened megsértődik, akkor dobd szerintem. Alkalmatlan a párkapcsolatra.
2011. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!