Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem hajlandó elfogadni a...

Anya nem hajlandó elfogadni a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy barátom 4hónapja vagyunk együtt, és anya egyre jobban unszimpatikusnak találja szerinte egy nagyképű link alak akivel sötét életem lesz stb..

Ma is volt nálunk és anyu kérdezte h h áll a vizsgákkal mondta h van neki még 4 és reméli h sikerül meg h még nincs nyelvvizsgája és ha nem lesz meg neki akkor csúszik. anya tök kiakadt ezen h mien buta meg hogy link nem is tanul engem nem ilyennek nevelt:S itt ordibált velem h ő nem bírja a barátomat elfogadni:(

mer h ö komolyabb embert képzelt el nekem..de nekem nem kell olyan öltönyös lakása van kocsija a szülők kedvence fiú, most nekem ő kell és szeretem anya meg el akar tőle szakítani és vitázik velem h béna alak:(

tudom h nem egy okos és adonisz de aj szeretem bele estem eléggé:( és anya ilyeneket mond szabduljak meg tőle:( h tudnám rávenni h nekem ő kell és értse meg?


2011. jún. 6. 00:02
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
és a vicc az egészben h 21éves leszek idén szoval nem egy 17éves tini vagyok...
2011. jún. 6. 00:05
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

győzze meg anyukádat a fiú valahogy

bizonyítsa be, hogy megérdemel téged


te nem tudod úgysem rábeszélni anyukádat arra, hogy szeresse az ismeretlen srácot


neki kell letennie valamit az asztalra


hány évesek vagytok?

2011. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
és miért nem kultúr-úriembert szeretnél magad mellé?
2011. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
21 mind ketten
2011. jún. 6. 00:08
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
azért butának tartja mert nincs nyelvvizsgája. jó hülye az anyád.
2011. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

nem hülye csak magas a mérce.

nem azér buta mer nincs hanem er h szerinte meg se fogja szerezni mer fizetösre jár meg h szte nem is érdekli semmi h mindig ráér vizsgaidöszakban velemmtalálkozni..

én nem tudom magam elképzelni egy olyan alakkal:S

2011. jún. 6. 00:14
 7/31 napietus ***** válasza:
100%

szerintem kicsit nézz ki a lila köd mögül, és gondold végig reálisan, nincs-e véletlenül igaza anyudnak? azért írom, mert akikre az én szüleim azt mondták anno, hogy nem hozzám való, azok későbbi életükkel egytől-egyig igazolták is a szüleim minden szavát...nagyon örülök, hogy hallgattam rájuk, és rendes, normális férjem lett.


anyud nem szerelmes belé, ő kívülálló, lehet, hogy tisztábban lát, mint Te. és egész biztosan nem akar Neked rosszat. szóval gondolkodj el rajta, ne élből elutasítsd, amit mond.

2011. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%

Magyarázd el anyukádnak, hogy most ő kell és szereted és ez ellen nem tud semmit tenni. Hiába veszekedik.

És az hogy 21 évesen, 4 hónapja jársz valakivel még nem jelenti azt, hogy hozzá is fogsz menni feleségül. Még lehet olyan barátod, akit anyud elképzeld.

De a te életed, a te választásod. Légy határozott és álj ki magadért.

Majd idővel beletörődik, de nem hinném, hogy valaha is megszeretné. Vagy addig furja a kapcsolatotokat, amíg szétmentek. Ez a 2 variáció van!

2011. jún. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
53%
...Édesanyádnak van diplomája?(gyanítom nem) barátodnak ha fél év múlva is, de lesz! Édesanyáddal értesd meg, hogy ne ő élje te életed! hagyja meg neked, ahhoz hozzátartozik akár a csalódás is!
2011. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy írtál,te sem tűnsz egy értelmes embernek..Szerintem egyszerűen mutasd meg anyádnak amit ide leírtál,és hamar rájön,te sem képezted túl magad..Rögtön nem lesz gond a pároddal sem..
2011. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!