Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes belém egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy 16 éves csaj, és egyszerűen nem hajlandó elfogadni a nemleges választ. Mellesleg szakított miattam az unokaöcsémmel, aki semmit sem tud erről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Unokaöcsédnek mond el, mert hamar családi balhét kever a kiscsaj
2011. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt sztem is mondd el az unokaöcsédnek, másrészt nem fog lankadni a csaj lelkesedése, amíg nem talál egy nálad jóképűbb srácot.
2011. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
70%
ha nincs barátnőd, kérd meg egy lány barátodat, hogy tegyen úgy, mintha az lenne. csak kapcsol a kis hp...
2011. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
90%

Hát először is azt tudd meg, hogy te szereted-e.

-Ha igen, akkor nem hiszem, hogy az unokaöcséd közétek állhatna.

-Ha nem, akkor szerintem ezt mondd meg neki nyíltan. Ha meg nem fogadja el, akkor próbálj meg távolságot tartani.

Sok sikert!

2011. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudjátok a gáz az, hogy én 28 vagyok...
2011. szept. 2. 15:49
 6/15 anonim válasza:
48%
Sztem, a 4.nek igaza van, szereted, vagy nem?! Ha igen, akkor nem kell zavarnia még a korkülönbségnek se. De ha azért vagy ilyen bizonytalan, mert te nem szereted, akkor ne játsz vele!
2011. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na és itt jön a bibi. Én megmondtam neki hogy jelen pillanatban köztünk nem lehet semmi komoly. De őt ez sem tántorítja el...ilyenkor mi van?
2011. szept. 2. 17:05
 8/15 anonim válasza:
29%
Akkor peched van.mert kikaptál pont egy olyan kiscsajt, aki képes, még 16évesen is, igazi szerelembe esni.pedig ilyen korban, átlalában, csak próbálkoznak.de abból amit leírtál, ő tényleg szerethet.
2011. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Alig ismer...és mindezt(hogy ő szerelmes) pár óra beszélgetés után döntötte el...
2011. szept. 2. 17:47
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
A "jelen pillanatban"-t kihagyhattad volna. Csodálkozol, hogy a jövőre nézve reménykedik?
2011. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!