Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünknek van igaza?...

Melyikünknek van igaza? Anyukám megtartaná a kertet én meg eladnám és lakást vennék belőle.

Figyelt kérdés
Örököltem egy kertet apukámtól, én vagyok az egyedüli örökös, mert a szüleim elváltak. Anyukám nagyon szeret kertészkedni, ragaszkodna a kerthez, de nekünk a párommal nincsen lakásunk, rokonoknál lakunk vagy albérletben és ezért szeretném eladni a kertet, hogy vehessünk belőle egy kis lakást. Most fogunk összeházasodni és gyermeket is tervezünk, a baba project már folyamatban van. Vegyem-e számításba anyukám kérését hogy ne adjuk el a kertet, vagy legyek önző és gondoljak inkább magunkra?
2011. jún. 6. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Választhatna ő, hogy a kertészkedésért megérné-e a saját házában hallgatni a gyereksírást éjszakánként.
2011. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Bányai Károly válasza:
42%
Az élelmiszerválság fejlődését figyelve 10 éven belül örülni fogtok ti még annak a kertnek. Már ha meglesz még.
2011. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,hogy ilyet írok, de anyukád az önző. Eszembe nem jutna,hogy azért lakjanak albérletben a gyerekeim,mert nekem kertészkedni van kedvem!
2011. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Darcy01 ***** válasza:
100%
Szerintem egy lakás fontosabb, minthogy anyukádnak megmaradjon a hobbija.
2011. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tiszta sor. Anyukád hobbija fontos, de a lánya (és az unokája) jövőjének fontosabbnak kell lennie. Ha ez megoldaná a lakáshoz jutást, babaprojektet, akkor el kell adni. Ezen kívül meg ha elváltak és Apukádé volt a kert, akkor eddig se kertészkedhetett ott, nem? Tehát nem sokévi munkáját "adnád el".
2011. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád tud nektek vásárolni egy saját lakást?
2011. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

mark86


nem neked kéne önzőnek lenni hanem neki kéne önzetlennek...

2011. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 napietus ***** válasza:
100%
ja, első jót ír :) az en önzőség, ha most a saját családotok lakása fontosabb, mint anyud kertészkedő hobbija. ha neki nincs kertes háza, adja el a lakását és vegyen az árából egy kerteset, ott kertészkedhet nyugodtan :)
2011. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem ksi kertrol van szo ha az aran lakast lehet venni.

anyukad hobbizik vagy penzt is keres vele?

2011. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nagyon fontos nektek, és sürgős azonnal a ház, akkor természtesen adjátok el.

de egy kertnek a gyerek is örülne. és jobban fogja értékelni, mint a betondzsungelt.

Mindenesetre úgy döntsetek, hogy ne bánjátok meg.

2011. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!