Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alább leírt dolog eleinte...

Az alább leírt dolog eleinte vonzó lehet a férfiak számára, de mi lesz később? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor egy nő pl. csalódott a férfiakban, és nem tud bízni. Tapasztalataim alapján ez egy férfi számára vonzó lehet, mert meg akarja hódítani a nőt, el akarja érni, hogy ő legyen az egyetlen akiben megbízhat stb. De mi lesz később, ha a nő nem változik? Ha annyira mély sebeket kapott, ha az a bizalmatlanság sohasem tud elmúlni (holott szereti a férfit)?

Hogyan lehet egy olyan kapcsolatban élni, amiben a nő mindig attól fél, hogy a párja pl. megcsalja?


Nem az én esetem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.


2011. jún. 6. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Választ nem tudok, mert én is hasonló helyzetben vagyok.."hála" az exemnek...pia-ügyileg. Elvoltunk nyaralni mostani párommal, megkínálta őt a nagybátyja fröccsel - érthető, hisz saját borból készült! Azért féltem, mondhatni, megijedtem... :S
2011. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!