Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos a férfiak számára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a férfiak számára, hogy a nő akarjon házasságot és/vagy gyereket? És ha nem, az meghatározza a kapcsolat tartalmát?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek.
2011. aug. 28. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy vagyok vele, hogy olyan lánnyal nem állok össze (majd, mikor el jön az ideje), aki nem akar házasságot. Szerintem ez elengedhetetlen egy tartós kapcsolat után.
2011. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ hány éves.

Szerintem 28 alatt nagyon ritka hogy egy férfi gyerekeken gondolkozzon. Nem is ajánlom, csak a saját életét baxxa el ha 20 évesen megpróbál egy csaj mellett élni élete végéig...


Rohadt sok a fiú, a lány, rohadt kicsi az esélye hogy 3-4-ik kapcsolatnak egy olyan embert találsz akivel érdemes családot alapítani...

2011. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem fontos, de azért gyereket szeretnék majd valamikor. A házasság baromság.
2011. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Házasság ellenes vagyok, de talán egy nap, majd akarok gyereket. Ha pedig egy nő kijelenti, hogy márpedig neki nem kell soha gyerek, akkor az mehet a francba, mert akkor mégis mi értelme van a házasságnak és a hosszútávú együttlétnek.
2011. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Ne akarjon se gyereket, se házasságot!


Én olyan nővel biztos, hogy nem jövök össze, aki gyereket és/vagy házasságot akar. Mindkettő baromság.

2011. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos, nagyon nem....:)

27/F


Ha egy pár éve együtt lennénk legyen ez 3 év, és minden Happy, akkor belemennék. Ha szeretné.

2011. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
komoly kapcsolatot nem kezdenék olyan lánnyal aki kijelenti, hogy nem szeretne férjhez menni és gyereket sem.
2011. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Azért voltam kíváncsi, hogy hogy vagytok vele, mert ha elég komoly kapcsolatban kijelentené a férfi, hogy ő nem tervez se házasságot, se gyereket a nővel, de állítja hogy nagyon szereti, az eléggé furcsán hangzik. Holott szerintem a legtöbb nő álma, hogy elvegyék feleségül és legyen gyereke, de egy ilyen kijelentéssel romba dölhet az álma és elkezd kételkedni..
2011. aug. 28. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

16:44 vagyok.


Baromságot írtál, kérdező! Ki találta ki ezt a marhaságot? Tiszta szégyen ilyet írni.


Sajnos mindenki gyereket akar, de remélem én olyan nővel futok össze, aki nem.

2011. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem meg neked lesz szégyen, mikor összejössz egy nővel, és mikor szembesíted a tényeiddel, ő lelép, és keres egy férfit, akivel tervezhet KÖZÖS jövőt. Tudod, a gyerek és a házasság a szerelem kiteljesedése, de akkor neked további jó szórakozást, hamár lemondasz ezekről.
2011. aug. 29. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!