Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek én, ha borzalmas...

Mit tehetek én, ha borzalmas kiabálást hallok a lakótelepen?

Figyelt kérdés

Egy lakótelepen lakom, és a szomszéd ház egyik ablakából minden nap többször is menetrendszerűen borzalmas, horrorisztikus kiabálás hangzik. Nem értem, mi a téma, de félelmetes. Egy középkorú férfi ordítozik és zeng tőle az egész utca, körülbelül 10 ház lakóközössége ezt hallgatja, többen kint ülnek az ablakban.

Nagyon zavar, de leginkább azért, mert nem lehet tudni, hogy kivel kiabál, és hogy gyermek is van-e a környezetükben?

Mit lehet tenni?


2011. jún. 7. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Becsukni ajtót-ablakot.
2011. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Mentőt hívni a biztonság kedvéért.
2011. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Azt ki tudod deríteni, hogy van-e gyerek a lakásban, a családban, ha mást nem a szomszédoktól. Aztán bejelented az önkormányzatnál, a gyerekvédelmisnek.

Többet nem tudsz tenni.

2011. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

ha zeng tőle minden, akkor rendőröknek is szólhatsz

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__261169

2011. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a saját lakásban azt csinál, amit akar.

én is hallok néha cifrákat itt a lakótelepen, nem tudok mit csinálni.

2011. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
pölö hívd a zsarukat egy próbát megér. tegnap este itt nálunk telepen a dzsipók kardoztak kitörték a szomszéd lépcsőház ajtaját ablakait mindent aztán meg véresre verték egymást kellemes volt hallgatni meg nézni igaz a rendőrök nagyon kényelmesek voltak a bejelentés után vagy fél órával jöttek ki addig ment a kergetőzés. Köszönjük rendőrség.
2011. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Azzal semmi képen nem értek egyet, hogy becsukni ajtót, ablakot, és tudomást sem venni a dologról. Nem tudhatod, hogy veszélyben van-e pl. egy kisgyermek ilyen környezetben. Ilyen esetek után jön az az esti híradóban, hogy tragédia történt, a szomszédok nem hallottak semmit. Én a helyedben amikor hallom az ordítást hívnám a rendőrséget. Ezért vannak. Az más kérdés, hogy tesznek-e majd valamit, de legalább meg kell próbálni.
2011. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!