Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmemnek szeretnék szívmed...

Szerelmemnek szeretnék szívmedálba gravíroztatni. Hol lehetne? Neten?

Figyelt kérdés
Kedvesemnek szeretnék egy szív medálba gravíroztatni azt hogy "you are loved", másik oldalára pedig az időpontot mikor összejöttünk. Neten nem lehetne? Mert a közelben nincs semmi olyan bolt.
2011. jún. 8. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp oda kell vidd a szívet, mert a gravírozás személyes jelenlétet igényel az ékszer részéről :)


Viccet félretéve, náluk próbáld meg:


[link]

2011. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Na várjál... fiú ő és mennyi idősek vagytok?

Fiúnak ne eröltess ilyen szívmedálos cumot.

2011. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
You are loved? Szokták ezt így használni?
2011. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Húúú igaz. Ha fiú, nagyon ajánlatos ezt kihagyni.
2011. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
azért ezt az angolt gondold át mégegyszer mert ez kb mintha magyarul azt graviroznád rá h szeretve vagy ami végülis persze érthető de elég kicsavart. kivéve ha van számotokra valami különleges jelentése teszemazt igy ismerkedtetek meg vagy ilyesmi akkor érthető.
2011. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

18/f.

innen gondoltam hogy szép: http://www.youtube.com/watch?v=EGLSk3AVcUU

vagy valami egyéb ötlet hogy mit gravíroztathatnék bele?

2011. jún. 8. 18:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Szegéééény pasi. Ne csináld már ezt vele. Ez még nekem is giccses lenne pedig lány vagyok. Szerencsétlen nem tudja majd hogy dugdossa az utcán, mert hordania úgyis muszáj lesz. Soha nem értettem azokat a nőket akik szerint a pasik szeretik a szívet, plüssmackókat, fényképes párnákat stb. Ha nem akarsz kicseszni vele inkább egy vastagabb (normális) karkötőbe, öngyűjtóba, vagy fém karórába gravíroztass. De ez nagyon gáz egy pasinak. Vagy kereteztesd be egy közös képeteket. 21/L
2011. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem pasinak, hanem lánynak. fiú vagyok. már kaptam tőle fényképes párnát, de most szeretnék én neki egy gravírozott nyakláncot.érted? FIÚ vagyok!
2011. jún. 8. 21:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Mivel sokan azt kérdeztük, hogy fiú-e akinek veszed, te meg annyit válaszoltál rá, hogy "18/f" nyilván arra gondoltunk, hogy ő a fiú. ÉRTED??
2011. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jaaah értem:) bocis. nem. ő 16 L, én 18 F :D így érthető?:)
2011. jún. 9. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!