Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem irritál, ha valaki...

Csak engem irritál, ha valaki "szerelmemnek" hívja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Mert szerintem a szerelme az a férje, párja, szóval a gyerek apja, nem?
2011. okt. 4. 10:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Igen, engem is irritál. Az ilyen anyuka nem tudja majd elengedni a gyereke kezét még felnőttként sem. Imádom a lányomat, de nekem az apukája, a férjem a szerelmem.
2011. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom játékosan hívja így, nem azért mert betegesen ragaszkodna hozzá.

Nem kell azért mindig mindenkit elítélni, mert tesz vagy mond olyat amit ti nem...

Férjem is hívja néha kicsi szépséges szerelmemnek a kislányunkat, de attól még nem beteg és természetesen belém szerelmes. És nyilván játékból, szeretetből teszi mindezt.

Teljesen józan gondolkodású, normális család vagyunk.


Pfff, miért kell mindenkibe belekötni?

2011. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
azért ez nem olyan egyszerű... én is hívom szerelmemnek, drágámnak, édesemnek, gyönyörűségemnek, de hívom szarosnak, kis majomnak, büdös kölyöknek is. és az érzés, a a gyomorkavaró, torokszorító boldog remegés, amivel a békésen alvó gyerekedet nézed (még ha fél órával azelőtt kis is akartad tekerni a nyakát), nagyon hasonlít a szerelemhez:)
2011. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkibe belekötni. A szomszédomról van szó. És nem játékosan hívja így, hanem állandóan, semmi más becenevet nem használ csak ezt az egyet.
2011. okt. 4. 11:03
 5/23 anonim ***** válasza:
44%

Nekem a szerelmem szó fejezi ki legjobban azt az érzelmet amit a lányom iránt érzek!8 hónapos, és az a feltétel nélküli érzelem amit érzek úgy érzem csak ezzel a szóval fejezhető ki.Mondhatnám, hogy drágám, kincsem, édesem...de hát ezt is lehet mondani a párunknak is nem?

Engem nem zavar, én is ezt teszem.

Azt nem értem, hogy, hogyan lehet annyira unatkozni, hogy ez valakinek feltűnjön, és el kezdje zavarni...Nem bántásból, csak nekem eddig ez eszembe se jutott!!!

2011. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Engem nem irritál,de elég furcsának tartom.
2011. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
én is szoktam a lányomnak azt mondani, hogy kis szerelmem, életem, pici szívem. És ragaszkodom is hozzá de ha el jön az az idő akkor elengedem.
2011. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Engem is irritál.
2011. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Soha nem szoktam unatkozni. Csak nyitott szemmel és füllel járok. És igen nekem az ilyenek feltűnnek, mert szoktam figyelni másokra.


Nálam azért van különbség, hogy valaki a szerelmem, vagy a szerelmem és az én gyerekem. De úgy látszik, ez csak nálunk van így. Na mindegy.

2011. okt. 4. 11:10
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Miert lenne irritalo? Nyilvanvalo, hogy szeretetbol hivja igy. Csak a magyarban nem nagyon hasznaljak ezt a szot masra, ezert hangzik furcsanak. En szepnek tartom ezt a kifejezest. Meg nem jelenti azt, ha valaki szereti a babajat es ki is mondja, hogy kesobb betegesen fog ragaszkodni hozza. Hogy fugg ez ossze??? Nem is ertem, miert erdekel teged mas elete, foleg, igy rosszindulatuan.
2011. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!