Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon idegesít anyám....

Már nagyon idegesít anyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már elviselhetetlenül viselkedik.

FOLYAMATOSAN azt kérdezi,hogy megjött e már...ha nem jött meg,késik akkor meg napi 3-4szer megkérdezi.

Mikor szóvá teszem,hogy ideges voltam a hónapba,ezért kimaradhat,akkor jön azzal,hogy hát olyan nincs,hogy kimarad mert neki se marad ki...egyből rohanna orvoshoz,mert képtelen felfogni,hogy nem mindenki olyan tökéletes mint ő...

Már nagyon idegesít.Most azt mondtam neki,hogy megjött miközben még mindig nincs (a hónapban elég sok zűr volt,idegesség stb...) és most tisztára be van parázva mert nem fogy a betét...

Nagyon elegem van,hogy nem tud másról beszélni.

Mamám szerint KÖTELESSÉGE ezt megkérdezni.Oké,kérdezze meg de ne menjen vele az ember agyára ezzel szerintem... ://

Mit javasoltok,mit kéne tennem?:/

13/L


2011. jún. 9. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Havonta egyszer lógasd ki a véres lepedőt.


Vagy kérdezgesd te is az övéről és ellenőrizd a tamponjait.

2011. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Bocsáss meg, de én jót mosolyogtam a problémádon:) Szerintem anyád tűkön ül, nehogy teherbe ess! Nem lehet, hogy megnyugtatná, ha közölnéd vele, nem pasizol? Egyébként tinikorban abszolút rendszertelen is lehet a vérzésed, lehet hogy neki már az első perctől pontos volt, de a többségnek kimaradozik/késik az első években.
2011. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

teis kérdezgesd neki... ez szerintem jó ötlet.

és ha azt válaszolja h semmi köze hozzá mond meg neki h na látod anyu neked sincs semmi közöd hozzá. ((: de szerintem félt ( ugye a mai fiatalok) orba szájba baszn*k. de magyarázd el neki h neked még nem rendszeres. és kimaradozhat.... 14L

2011. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén elbeszélgetni vele, hogy nem kell folyton a nyakadra járnia.

Teljesen egészséges vagy, nem kell félnie, ha nem így lesz, mész a háziorvoshoz, gyereknőgyógyászhoz.


Attól se kell tartania, hogy fiúzni kezdesz, és teherben maradsz (gondolom ettől fél), mert nem fiúzol, nem szexelsz (gondolom, nem).

Ha lesz barátod, úgyis hazaviszed, bemutatod, nem fogsz egyből az ölébe ugrani, és meglovagolni.


Amilyenek a mostani tinik, nem csodálom, ha tiszta ideg. :D

2011. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát az anyukád kicsit túlzásba viszi a dolgot! Nekem az elején volt, hogy 2 hónap kimaradt. Most már minden rendben van, de anyum nekem sosem kérdezgette, hogy mikor van menzeszem... :D
2011. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

mondjad neki, figyelj anya ha megjön teleszel az első akinek szólok.


Egyébként van barátod?Mert ha igen akkor lehet, hogy attól fél, hogy már lefeküdtél vele és terhes lettél csak nem mered elmondani. Ki tudja épp mire gondol.

2011. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Most volt bent mamám és mondta,hogy anyu hívta,hogy megjött e már nekem mert idegesíti anyumat.

Tiszta ideg lettem és elkezdtem mondani,hogy mostantól azt fogom tőle kérdezgetni,hogy klimaxol már,meg megvan e neki...nem tudom,hogy neki,hogy tetszene,de nem igaz,hogy nem veszi észre,hogy ezzel csak távolodok tőle...

2011. jún. 9. 19:42
 8/18 A kérdező kommentje:

Már kismilliószor elmondtam neki,hogy kimaradhat.De szerinte ilyen nincs mert neki se maradt ki soha...

Van barátom de ma már szóvá tettem,hogy szakítok vele,mert hátha akkor békén hagynak végre.

2011. jún. 9. 19:44
 9/18 anonim ***** válasza:
akkor ezért kérdezgeti...érthető,bár kicsit túlzásba viszi...és amúgy van oka aggódni?lefeküdtetek már???
2011. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha 13 évesen lefekszel a barátoddal akkor viszont elég laza anyád van, hogy csak azzal zaklat hogy megjött-e már..

Ha emiatt szakítanál a barátoddal, akkor tedd meg, nem hiszem hogy összetörne a veszteség, hiszen akkor eszedbe sem jutna ilyet tenni. Szerintem utána kicsit lenyugodnának a kedélyek!

2011. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!