Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ha anyám annyira...

Mi tegyek, ha anyám annyira idegesít sokszor, hogy nem bírok otthon lenni?

Figyelt kérdés

Olyan nyekeregve beszél,hogy nem bíírom!! Ez most nem vicc. Régebben nem volt ilyen! Mit tegyek?

20/L


2010. jún. 12. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nyekeregve??? Ezt nem értem. Mit mond, téged szid?

Ha csak cseszeget, legjobb, ha nem válaszolsz, nem ugatsz vissza, - akármennyire fent van a pumpa -,mert csak rosszabb lesz - hanem ráhagyod, akkor majd abbahagyja.

Vagy próbáld elterelni a figyelmét, ügyesen válts témát olyasmire, ami érdekli, és amiről nyugodtan tud beszélni. Pl. amihez ért, és amiről szívesen és higgadtan beszél. Ez néha bejön.

Takaríts ki, tarts rendet - bár van, aki ekkor is keres valami belekötnivalót. :S Olyankor gondolj arra, hogy szegénynek milyne rossz a munkában, házasságában (ha rossz a házasság) és csak a feszültség jön ki belőle. És ha nem jönne ki, megbetegedne, úgyhogy inkább elhallgatod.

2010. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

köszi a választ,de asszem félreértettél...nem szid, meg semmi!

csak egyszerűen irritál ahogy beszél

ezt nem tudom máshogy megmagyarázni...másnak is van ilyen?

2010. jún. 12. 11:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Papíron fenőtt vagy, költözz albérletbe.
2010. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
és szereted édesanyádat?
2010. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

persze,szeretem,csak össze vagyunk zárva egész nap,ő nyugdíjas,én meg vizsgaidőszak kellős közepén vagyok. :S

minden kis dologra ugrok...:(

2010. jún. 12. 12:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszeráűn egymás agyára mentetek. Javaslom menj tanulni a könyvtárba, parkba, kávézóba csak ne otthon rohadj, mert idegbajt fogsz a végén kapni.
2010. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
ó, ezen segítene egy kis B vitamin is. A meleg miatt én is ingerlékeny vagyok. Ráadásul elfogyott a b vitaminom:((
2010. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
öld meg, vagy költözz el.
2010. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Akkor ne legyél otthon :D
2010. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
te öld meg anyád te tahó :S
2010. jún. 12. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!