Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettetek volna a srác...

Mit tettetek volna a srác helyében?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömnek meghalt az édesanyja és a suliban tudta meg. El akart menni a temetésre, de az egyik tanár nem akarta elengedni.


Másik verzió: A srác édesanyja haldoklott, de a tanár nem akarta elengedni. (nem tudom melyik igaz, a kettő közül az egyik biztos)


A srác meg sz@rt természetesen az egészre és elment, de ezután nem tudom milyen megrovást akart neki adni a tanár, hogy "mi az, hogy elmegy".


Mit szóltok ehhez? Ti nem ütöttétek volna ki a tanárt?


2011. jún. 10. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első verzió hibádzik, mert nem közvetlenül a halál után tartják a temetést, az adminisztráció miatt min. néhány nappal később.


Ha orvosi igazolást be tud mutatni az esetről, akkor simán felülbírálhatja az igazgató az esetet és a végén a tanár kap megróvást.


De jól értem, hogy a srác nekiment ezek után a tanárnak és az a kérdés, hogy ezt jogosan tette-e? Mennyire sérült meg a tanár?

2011. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ment neki a tanárnak, csak nem foglalkozott vele, hogy nem mehet el. Én is elmentem volna a helyében, még lehet a tanárnak toltam volna egy pofont.
2011. jún. 10. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
hihetetlen milyen tanárok vannak...:S:(
2011. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de gyik verziót sem tudom ebben a verzióban elhinni.Több iskolába jártam, és a legszélsőségesebb tanárokat is láttam, rossz értelemben persze.

Ha megtörtént, akkor kommunikációs hiba, mert esetleg nem tudta hova megy.De nincs az a kegyetlen ember aki ne engedne el egy gyereket a haldokló édesanyjához.A temetésről való távoltartást eleve kizárom.

Szerintem nem tudod a teljes valóságot, hiszen azt sem tudod melyik verzió igaz.Valami itt hibádzik.

Egyébként a tanárok ilyenkor pont hogy segítőkészebbek,és segítenek valahogy feldolgozni.De persze ez sok mindentől függ; a viszonyuktól, látják e hogy szükség van rájuk stb.Egy pedagógus nem nyomorítja még ezzel is ezt a tragédiát.

2011. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy azonnal mentem volna, le is szartam volna a tanár, ha megakadályoz! Később pedig az igazgatóval beszéltem volna meg ezt, vagyis, hogy miért mentem el és nem a tanárral:)
2011. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

11:43

A te dolgod, hogy elhiszed vagy sem. A srác is mondta nekem, hogy nem akarta az egyik tanár elengedni.

2011. jún. 10. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jut amikor nekem volt érettségim. Aznap szóbeliztem volna mikor unokatesóm temetése volt ezért el kellett tolni arra a napra mikor osztották az érettségiket. Szóval ott voltam tetőtől talpig feketében, és a volt osztályfőnököm lecseszett hogy miért nem tudtam átöltözni és hogy így nem adhatja át nekem a papírt. Aztán mikor osztották, engem ki is hagytak és mondták hogy majd következő nap menjek be érte, mondanom sem kell nagyon mérges lettem. Odamentem ofőhöz,kivettem a kezéből és leléptem. Elég nagy botrány volt.
2011. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos el tudom hinni, hogy van ilyen. Nekem általánosban halt meg egy közeli családtagom, akinek a temetésére kikérőt írt édesanyám. Ráadásul nem is egész napra, csak az utolsó pár óráról, hogy oda érjek a temetésére. Az akkori fizika tanárom, akivel órám lett volna megkérdezte, hogy miért pont az ő órájáról megyek el és elkezdett pofákat vágni. Rohadt ideges lettem, de végül is csak annyit mondtam neki jó hangosan, hogy sajnálom, hogy a családom a temetés megszervezésekor nem vette figyelembe az órarendemet, majd legközelebb előre szólok mindenkinek, hogy mikor akarjon meghalni, hogy az ne ütközzön az ő órájával. Persze mindenki minket nézett neki meg égett a pofája rendesen. Legszívesebben lefejeltem volna....
2011. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez milyen durva... ennek a tanárnak sem volt gyerekszobája, az biztos... vagy a szüleivel nem volt normális a kapcsolata. Én ugyan nem vágtam volna pofon a tanárt, mert nem az a fajta vagyok, inkább beszóltam volna vmi olyan durvát (nem trágárat, csak "frappánsat", olyan szalonképesen sértőt), lehetőleg közönség előtt, hogy ott süllyedt volna el szégyenében. Ilyen helyzetben a kirúgást is bevállaltam volna. Van fontossági sorrendem. A családom simán megelőzi a sulit.
2011. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!