Mit tettetek volna Misi helyében a Légy jó mindhalálig című könyv szerint?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Misi helyében semmit, én azt a könyvet betiltanám. Csak terrorizálják vele az embereket.
2011. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megbosszulnám, hogy felbontották a pakkomat
2011. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a könyv elég hosszú. Konkrétan mikor?
2011. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem volna Budapestre Bokához. Ő úgyis biztos bosszút forralt az embereken, akik toronyházat építettek a Grund helyére. Én pedig ugye rühelltem volna Debrecent. Együtt, és a maradék Pál utcaiakkal, robbanótölteteket helyeztünk volna el az épület, és a debreceni iskola altt, majd az egekbe röpítettük volna mindkettőt, amikor senki sem tartózkodik egyikben sem.


Másnak pakkot küldtünk volna az építekezés vezetőjének és az iskola igazgatójának. Az egyikben egy nyálas gitt, a másikban egy lottószelvény lett volna behúzva az aznapi dátumot :D

2011. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!