Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám vendégezni akar a...

Anyukám vendégezni akar a lakásunkban, baj hogy én nem örülök ennek?

Figyelt kérdés

Szóval még anyámnál lakom és úgy akar kicsit több pénzhez jutni hogy kiadja az egyik szobát vendégeknek nyárra. De én ennek a gondolatától is rosszul vagyok, szeretem ha a lakásban meg van a saját privát szférám és nem kell azt figyelnem hogy ha ki megyek wc-re egy szál gatyában akkor ki bámul. Ti mit gondoltok erről a szituációról?

20/F


2011. jún. 10. 13:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen igazad van. Én se szeretnék senkit se kerülgetni.
2011. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Akkor költözz el. 20 éves felnőtt ember vagy, ha nem tetszik, szedd a sátorfádat, ne anyád nyakán élősködj. Lehet lepöttyözni^^
2011. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
én is egyetértek veled.
2011. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sem célszerű, még ha lenne egy külön bejáratú kis házikó esetleg ott, de azért én sem szeretném hogyha egy szál tangában vagy anélkül bámulgassanak.Én sem szeretnék senkit nézegetni.
2011. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Én is így vagyok vele.

Az a baj hogy ebbe sok beleszólásunk nincs.MAx akkor ha mondod neki hogy elmész dolgozni és azt a pénzt amit kapna,azt te adod neki.

2011. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Azt gondolom, h anyukád is biztos félti a magánszféráját, de ha nincs elegendő pénz, akkor nem tud mit tenni. Jobban örülnél, ha az utcán árulná magát vagy eladogatná a holmiaitokat?
2011. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Tapasztalatom, a vendégek szinte csak aludni járnak haza.Azok strandolnak, sétálnak, várost néznek egész nap. A plusz bevétel miatt tenné ezt édesanyád, ezt neked is be kellene látnod. És mi lenne ha te is kedves lennél inkább nem pedig a magánszférádat féltenéd. Hiszen nem laknak ott örökké!!!
2011. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Ragaszkodj ahhoz, hogy max 30 éves egyedülálló nőnek adja ki ;)
2011. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

""""Akkor költözz el. 20 éves felnőtt ember vagy, ha nem tetszik, szedd a sátorfádat, ne anyád nyakán élősködj. Lehet lepöttyözni^^"""


Igaza van a válaszolónak. Vagy elfogadod vagy elköltözöl vagy elmész dolgozni, hogy anyukádnak besegíts.


De gondolom az jól esik amikor új gatyát vagy cipőt esetleg telefont kapsz.

2011. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes jó sok válasz jött, ad egy dolgozom de még így se könnyű ezért akarja kiadni, ad kettő elköltözök majd ha lehetőség adódik rá...Nem akartam itt ekkora port kavarni
2011. jún. 10. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!