Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A család, az orvos vagy maguk...

A család, az orvos vagy maguk a fiatalok hibásak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egy ismerőssel történt az alábbi eset:

adott egy 21 éves fiú és egy 17 éves lány

2 hónapja ismerkedtek meg, a lány 1 hónapja terhes...

azért nem védekeztek mert a lány úgy tudta hogy nem lehet gyereke

orvos mondta neki (mert ő(a lány)sem spontán fogant hanem mesterséges megtermékenyítéssel)

a lány anyja állítólag örül mert legalább a lányának nem kell lombik programot végig csinálni

a fiú szülei viszont nagyon kiakadtak


2011. jún. 10. 22:09
1 2 3 4
 21/32 napietus ***** válasza:
100%

ilyet egy orvos nem mond. miért tenné? ezt a kiscsaj találta ki, hogy mentse a saját ostobaságát. vagy NAGYON félreértett valamit, de akkor tényleg gyogyi.


szerintem a lány szülei hibásak, mert ez az eset a nevelés kudarca is. a fiú és a lány simán buták.

2011. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

a fiatalok hibásak. 1 hónap után nem védekeznek? talán itt a baj! ma már nem csak a nem kívánt terhesség miatt kéne talán gumit húzni, nem igaz?


nekem is azt mondta a doki kivizsgálások sora után, hogy nem lehet babám. abba hagytam a gyógyszert, 8 éves kapcsolatban éltem, hát nem a következő peteérésemnél teherbe estem? :))))))

mondanom se kell, nem annál az orvosnál szültem ;)

2011. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 napietus ***** válasza:
ez meg a másik...ha a fiú ilyen felelőtlenül, gumi nélkül kefélget fűt-fát, akivel egy hónapja jár, akkor lehet ott más gond is, mint a terhesség. 21 évesen azért több esze kéne hogy legyen. mondjuk a lány anyja helyében fel is kötném magam, ha a 17 éves lányom egy hónap után szétdobja a lábát, arra nincs esze, hogy védekezzen, de arra igen, hogy kamu meséket találjon ki.
2011. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem is csak kitalálta. Nagyon kreatívak! A szomszéd lány azt találta ki, hogy csoda történhetett, mert ők semmi olyasmit nem csináltak, csak egyszer a lába közé tette a kezét a fiú, de a nadrágján keresztül. Szerinted?
2011. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 napietus ***** válasza:
atyaég..és ezt elhitte valaki :D?
2011. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És bárki aki épeszű tudja, hogy nem is fogja elhinni senki. Ennek ellenére, ha képes és ilyet hazudik, akkor ehhez képest az orvos azt mondta, hogy nem lehet gyerekem ezért és ezért kismiska.
2011. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Olyan létezik, hogy az orvos megállapítja, hogy az embernek nem lehet gyereke és téved. Például én is így születtem, a tudomány állása szerint anyám nem eshetett volna teherbe. Éppen az ilyenek miatt viszont elengedhetetlen a védekezés. Hogy az nem történt meg, egyértelműen a fiatalok hibája.
2011. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én is úgy születtem, hogy anyám úgy tudta, meddő. Mondjuk házasságba, de a szüleim lepődtek meg a legjobban, már éppen beletörődtek, hogy nem lesz gyerekük.


Egyik barátnőmet néhány éve kezelték hormonproblémákkal, majd az orvosok mondták, hogy soha nem lehet gyereke. Most már kettő van.. (ő se védekezett)

2011. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Az addig rendben van, hogy valakit alapos VIZSGÁLATOK alapján meddönek tartanak és mégis sikerül a baba.


DE!!! OLYAN nincs, hogy egy 17!!! éves lánynak azt mondja egy orvos vizsgálatok NÉLKÜL, csak annak alapján, hogy az anyjának volt ilyen baja, hogy nem lehet gyereke!!! Itt szó sincs megalapozott eredményröl, legfeljebb hasraües-szintü találgatás lenne. ILYET egyetlen orvos sem kockáztat meg, mert mindenki hülyének nézné!

2011. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

23:15

Tegnapi 23:13-as vagyok...

hát nem is tudom mit meséljek egy dolog jutott eszembe most. Tavaly a párom rezidensként dolgozott egy klinikán, mire bejött egy nő és mondta, hogy írjon fel neki antibiotikumot. Mondta a párom, hogy az nem úgy megy, meg amúgy is ugye mindenki tudja (vagy nem:P), hogy az antibiotikum ok nélküli szedése mennyire ártalmas. Tehát a párom nem találta indokoltnak felírni, a nő kivágta a hisztit, hogy neki eddig mindenki felírta és hogy megy a főorvoshoz. Na hát el is ment, végül is a rendfenntartók vezették ki a kórházból, de neki akkor is szent meggyőződése volt, hogy a betegségére antibiotikum kell. Szerintem meg egy pszichiáter:D



De volt olyan is, hogy egy nőnek eltörött a keze. Mondta a párom neki (otthon) hogy el kellene menni, be kéne gipszelni, mert az bizony törés-gyanús. A nő nem állt kötélnek egy hétig húzta vonta a helyzetet...és tudjátok mivel állt elő? "Hogy én csak megtudom ítélni, el van-e törve, 3 évig voltam takarítónő a sebészeten" :D na végül meghúzatták, eltörték, gipszelték, rosszul forrt, minden baja lett szegénynek, de hát ő jobban tudta, le is vontuk a konklúziót: minden orvos hülye:D


Bocs tudom nem a kérdéshez tartozik, csak ha kérdezték már válaszoltam...:)

2011. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!