Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes volt belém egy fiú...

Szerelmes volt belém egy fiú 2 évig, de nekem nem tetszett. Az ciki, ha én a legjobb barátjával fogok járni?

Figyelt kérdés
nem akarom megbántani se, csak nehogy tönkremenjen a barátságuk.
2011. jún. 11. 15:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
ez elég kemény dolog, én tuti hogy mérges lennék haveromra , meg rád is főleg és útálnálak is az biztos , de nem tudom hogy utánna mi lenne , gondolom azért beszélnék még vele , de veled tuti hogy nem és kerülnélek .
2011. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Te az a tipikus szarcsimbók vagy!

2011. jún. 11. 20:26
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

kössz :D hát nem mondhatom azt , hogy jajj nem lesz semmi baj sem , mikor nem gondolom úgy . Leírom a saját véleményem és szarcsimbók vagyok .


ha így játszunk , akkor te meg tudod mi vagy ?


egy hülye k*rva.


most örülsz?

2011. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De tulajdonképpen én nem ártok neki, akkor miért kerülne, hmm Bébibogyóóó?
2011. jún. 11. 21:40
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert lebőgeted mindenki előtt:) ha te tudod, hogy szerelmes beléd, gondolom mások is, te meg szégyenszemre a legjobb haverjával szűröd össze a levet. Ciki... (amúgy nem az előző sz*rcsimbóknak titulált egyén vagyok:D)
2011. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

mézespuszedli , miért kerülne az a srác aki 2 évig szereles volt beléd , és te le sem sz*rtad? aztán meg összejössz a haverjával?


áá ötletem sincs, az az egy biztos hogy én messziről kerülnélek .


és honnan tudod hogy 2 évig volt beléd szerelmes ?


mert 2 évig hitegetted vagy mi?


vagy legalább megmondtad neki a 2. napon hogy kössz de nem jössz be nekem ? mert hát a lányok már kb 5 perc alatt eldöntik az ilyet . vagy hagytad 2 évig szenvedni és utánna mondtad meg neki?

2011. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én viszont a szarcsimbók voltam.
2011. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
az első percben megmondtam!;) és onnan tudom, mert mondta. nem hinném, hogy lebőgetem... de ez olyan kicseszés...:( na mindegy..
2011. jún. 11. 21:45
 19/20 anonim ***** válasza:

amúgy meg miért érdekel téged az, hogy most az a srác mit gondol rólad aki 2 évig szerelmes volt beléd? miért baj ha kerülne akár? az hogy téged kerül , még nem jelenti azt,hogy összevesztek a haverjával, úgy hogy vele sem beszél többet.


amúgy ez volt az egyik legrosszabb lehetőség amit leírtam, és igen , én kerülnélek.


de nyilván vannak olyan srácok is akik nem , és még elfogadnák azt , hogy te a haverjukkal jársz és nem lenne semmi bajuk sem ezzel.


szóval ez is teljesen egyénfüggő.


ez van , majd kiderül mi lesz.

2011. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szegény gyerek.
2016. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!