Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm december...

A legjobb barátnőm december elején szült, ciki, hogy még nem látogattam meg őket?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, 110 km-re lakunk egymástól, szóval nem csak arról lenne szó, hogy átsétálok a szomszéd utcába.
2011. márc. 24. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Cikinek nem ciki, csak lehet örülne ha már meglátogattad volna őket.

Nekem az esett a legrosszabbul, hogy rokonok ígérgették, hogy eljönnek, de 13 hónap alatt nem értek el hozzánk....de mi előtte elmentünk amikor babájuk született!

2011. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ciki. 110 km annyira nem nagy táv, hogy egy hétvégi napot ne tudnál rászánni 3-4 hónap alatt.


Szerintem jelentkezz be a barátnődnél, hogy mennél. Biztos örülne.

2011. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha legalább felhívtad, akkor nem ciki.

De ezt neked kell tudnod, hogy milyen a kapcsolat köztetek.

Ő hívott, hogy menj, csak te nem mentél? - így ciki

Ha nem hívott, hogy menj, akkor nem ciki.

2011. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem ciki.

Az én barátnőm január 1-én szült,másnap bementünk hozzájuk a kórházba,de otthon meglátogatni azóta sem tudtam,mert mindig valamelyik gyerekem,vagy én betegek vagyunk.

Hetente beszélünk telefonon,ő szerencsére megértő,nem véletlenül ő a legjobb barátnőm:),neki a baba már a 3.,így tudja,hogyan mennek ezek a beteges dolgok.

2011. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze, telefonon tartjuk a kapcsolatot. Ő hívott, hogy menjek, szívesen lát, de azt is megérti, hogyha csak később tudok menni (távolság, anyagiak), szóval nem haragszik. Csak én érzem már úgy, illett volna, de nem jött össze.
2011. márc. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!