Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bővebben lent!

Mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az van, hogy van két lány akik kb 2 hete LB-k voltak, de most már ribancozzák egymást, meg az egyik lány tépéssel fenyegeti a másikat, stb... De ők már nagyon régóta barátnők, és egy semmiségen vesztek össze, de nem képesek kibékülni. Az egyik szőke a másik barna, csak hogy meg bírjuk őket különböztetni. A szőke lánnyal többet vagyok, őt jobban birom, benne bízok. De a barna lánnyal is nagyon jóban vagyok. A szőke lánnyal megbeszéltük, hogy délután lehet hogy együtt fogunk lógni, azt terveztük hogy kimegyünk teniszezni. A barna lány felhívott, hogy ma ottalszok-e náluk, de ugy hogy csak este mennék át. Ezzel nem is lenne baj, csak hogy ők azt akarják, hogy mindenképpen válasszak közülük. Vagyis a szőke lány érezteti, a barna lány nem meri kimondani, de tudom hogy így van. Nem fogok választani, csak nem tudom mit tegyek, mert én vagyok középen, és ez rossz.


13/L


2011. jún. 12. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván rossz érzés. De a legtisztább az, h mindkettőjüknek érthetően és egyértelműen elmondod, hogy mindkettőjüket ugyanannyira kedveled, és akármit csinálnak, te nem akarsz és nem is fogsz kettőjük közül választani.
2011. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem kösz:) De akkor ottaludjak náluk, vagy n?
2011. jún. 12. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben.

Nyugodtan aludj ott a barnánál, és elmondhatod a szőkének. Ha Te azelőtt mindkettőjükkel jóban voltál nehogy már választanod kelljen csak mert épp összevesztek. Ezt nekik is meg kell érteniük.

2011. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ebből semmiféleképpen nem fogsz szépen kijönni bármit mondjanak mások én is éltem már ilyet két dolgot csinálhatsz első vagy kibékíted őket vagy elmondod nekik hogy nem választasz ami tuti azt fogja eredményezni hogy mind a kettő pipa lesz rád !
2011. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

H m az sz t-ni, u a e a b-nál. M e m k b.

Miért nem lehet kiírni a szavakat???

2011. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így, nekem is kellett egyszer választanom.

Ez gyerekes dolog, ez elmúlik majd magától.

Én nem választottam, és idővel már nem is kellett.

Ilyen fiatalon még indulatosabbak az emberek, de sokkal hamarabb meg is békülnek. Lehet, h egy-két hónapig még fasírtban lesznek, de utána ismét öribarik lesznek.

Én azt javaslom, hogy ne válassz, hanem játszd a kivárási politikát, majd megoldódik minden magától.

2011. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!