Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 18éves fiam és 14...

Van egy 18éves fiam és 14 éves lányom. A lányom három éve semmilyen formában nem hajlandó velem tartani a kapcsolatot. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint,azért van így,mert elköltöztem a városból ahol ők laknak.Több mint tíz éve elváltunk.
2009. márc. 21. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Hát ha a helyzet úgy áll, hogy otthagytad a gyerekeidet pl egy új pasi kedvéért mint eb a szarát, akkor megértem a kislány reakcióját. később, ha majd nagyobb lesz esetleg elbeszélgethetsz vele arról, miért is alakultak úgy a dolgok, ahogy, de arra készülj fel, hogy ez egy örök tüske marad benne.
2009. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Francis, a lanyod 11 eves kora ota nem beszel veled, ugye? Es elotte ki nevelte? Ha 10 eve elvaltatok, a kislany megcsak 4 eves volt. O az apanal maradt? Miert? Te nem tudtad volna magaddal vinni?

4 eves kora ota milyen viszonyban voltal a kislannyal?

Azert ha egy 11 eves kislany nem beszel az anyukajaval, talan az anyanak magaba kellene szallnia, miert????

Te tudod a valaszt a miertre. Mi nem. 3 sorbol nem tudjuk mi az ok.

Amugy igaz a story, vagy diploma munkat irsz kedves Francis?

2009. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok,a nőkhöz vonzódom.Azóta van ez a helyzet amióta elköltöztem.3éve.
2009. márc. 21. 14:22
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kamuszagú a kérdés...
2009. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%

Fejtsd ki légyszíves bővebben talán, hogy zajlottak az elköltözésed körülményei. akkor pontosabb választ lehetne adni.

amúgy sztem is kamuszagú a kérdés...

2009. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

Beszélj az exeddel,hogy segítsen,esetleg a nagyobb testvér.

Feltételezem az anyával se vagy túl jó kapcsolatban,úgyhogy gyakorold a hasoncsúszást!Mindent fogadj el,amit a fejedhez vágnak,mindenhez vágj jó képet!Hát jó sokat kell nyelned majd,ha komolyan gondolodn,de kitartást és sok szerencsét kívánok!

2009. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A kapcsolatom az exemmel, már a házaséletünk idelyén sem volt felhőtlen.Viszont mióta elváltunk katasztrófális.Ahol csak tudott kereszbe tett,és ez általában a láthatásokra korlátozódott.Sosem volt egyszerü a kapcsolattartás a gyerekeimmel,de mióta elköltöztem a lányom számára megszüntem.Amikor elváltunk mindent otthagytam a gyerekek javára.Sohasem feledkeztem meg róluk,és azóta sem.Ez a valós élet
2009. márc. 21. 14:59
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Most miért lenne kamu? Nekem alapból lejött, hogy a kérdés kiírója férfi, eszembe se jutott, hogy nő.
2009. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Kamasz, bizonyára úgy érzi, hogy cserbenhagytad. Néha hívd föl, meglátogatod, elviszed magaddal hétvégére, vagy szervezel közös programokat. A fiad biztos segít ebben. Ha nagyobb lesz biztos változik a véleménye, most még fiatal és a lázadó korszakban van! Te csak biztosítsd folyamatosan arról, hogy szereted és mindig számíthat rád. Egyszer el fogja hinni, még ha most nem is.
2009. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3%

Furcsa, hogy minden válasz így le van pontozva.

a szakdogádhoz inkább menj és könyvtárazz, vagy lobbizz a témavezetődnél, ne itt nézd hülyének a pórnépet, lúzerkém

2009. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!