Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 18éves fiam és 14...

Van egy 18éves fiam és 14 éves lányom. A lányom három éve semmilyen formában nem hajlandó velem tartani a kapcsolatot. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint,azért van így,mert elköltöztem a városból ahol ők laknak.Több mint tíz éve elváltunk.
2009. márc. 21. 14:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát igen,a kamaszkor.Ez önmagában még nem lenne akkora probléma.De írtam,h semmilyen formában nem hajlando a kapcsolattartásra.Én is csak abban bízom,h kinövi,viszont félek,h addigra már késő lesz,mert esetleg tulságosan eltávolodik tőlem érzelmileg.
2009. márc. 21. 15:29
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom akkor a fiaddal jó a kapcsolatod. Esetleg ha megengedheted magadnak nyáron befizethetnéd őket /persze veled/ egy nyaralásra, egy olyan helyre ahová a lányod szívesen menne. Ebben a fiad biztosan tud segíteni. Ez ugyan lekenyerezés, de több mint a semmi. Hátha belemenne a lányod, és akkor lenne alkalmad beszélni vele. Ha nem, hát nem tudom. Nehéz kérdés. Mi van a láthatással? Nem szoktak hozzád menni? Ha nem tettél semmit ami miatt jogosan haragszik rád, akkor csak a kitartást tudom javasolni. Próbálj meg mindenképpen kicsikarni belőle egy találkozót, ahol meg tudjátok beszélni a problémákat. A legfontosabb, hogy mindig érezze, hogy te szereted őt!!!Nem hagytad el, csak az anyját, de őt nem! A fiad talán többet tudna ebben segíteni, mint mi ismeretlenül. Vagy az exeddel beszélhetnél, hogy segítsen összehozni egy találkozót a lányoddal. Elvégre jogod van hozzá.
2009. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem nézek hülyének senkit.Tényeket írtam le,és kértem hozzászolásokat,segítséget.Ha valaki nem képes normális kommunikációra,az ne szóljon hozzá,mert értékelhetetlen.És még egyszer,nem dissz.t irok.Én egy teljesen hétköznapi apa v.ok, aki a problémáljára szeretne megoldást találni.
2009. márc. 21. 15:53
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,kiszálltam.Üdv
2009. márc. 21. 16:04
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Ennek nincs köze a válásotok okához? Én láttam már hasonlót és ott az volt az ok, hogy a szülő beleszeretett másba és ezért elhagyta a párját. Nálatok is ez volt? Mert ezért én is neheztelnék tudod...főleg tiniként. Mert egy normális kapcsolatot 2 gyermekkel egy bizonytalan fellángolásért szétbarmolni a legbutább dolog a világon. Nem tudom, hogy nálatok mi történt, csak mondom, hogy ha ez volt az ok, ne csodálkozz. Biztos, hogy a lányodnak van valami oka erre vagy az édesanyja biztatta rá? Csak te tudod, hogy pontosan mi történt...
2009. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Üdv mindenkinek.Francis v.ok.Nem,nálunk nem volt megcsalás egyik részről sem.Egyszerüen nem működött a kapcsolatunk.Erre mondják,h tévedés volt.Bár ez nem ilyen egyszerű.
2009. márc. 22. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!