Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Apám ma is egy...

Mit tegyek? Apám ma is egy fém tálcával vert meg úgy hogy vörös hólyagok jöttek ki.

Figyelt kérdés
Már kezdek teljesen ideg beteg lenni nem tudom mit tudnák tenni meg fenyegetett hogy kidob az ablakon de ezt más szavakkal erre mondtam neki hogy börtönbe kerül elkezdi nem baj mert én legalább egész életemre nyomorék maradok anyukámmal elváltak és mindenért engem hibáztat de én ezt a helyzetet már nem bírom tovább. Teljesen elvesztem élni nincs kedvem. Egy 17éves lány.
2011. jún. 13. 11:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
El tudsz más valahova költözni? Mert ha igen, azonnal. Valamint a család védelmiseket is látogasd meg és meséld el, hogy apád mit tesz veled, készíttess látleletet a sérülésről és szerintem még fel is jelenthetnéd apádat az ilyenért...
2011. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudok hova menni.

Mert amikor azt mondta neki elmegyek anyumhoz .

Megtiltotta.

2011. jún. 13. 11:51
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Úristen:// Ha anyukád nem csinál semmit, meg a családvédelmisek se... Én már rég kést szúrtam volna a hátába, mondván önvédelemből!
2011. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
17 évesen te döntöd el, hogy melyik szülőddel szeretnél élni, szerintem holnap keresd fel a családvédelmiseket:)
2011. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az h megtiltija?

Miért jelented be?

mért nem mondod meg, hogy évzáróra mész, vagy csomagolsz össze amikor incs otthon, és mész el anyudhoz?? :/ anyuddal amúgy mi a baj, hogy nem vlee laksz?

2011. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Irány a család védelmisek!!! Most!!!
2011. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom van e spróolt pénzed, de holnap pakolj össze egy táskába, és hívd fel anyukádat.


Közöld vele, hogy vagy hozzá költözöl, vagy egy idegenhez mert ennél még az is jobb.


Amúgy kizárt, hogy ne fogadna be egy idősebb öregasszony egy kis házimunkáért cserébe.


Ideig óráig ott is kihúzod aztán továbbállsz.


Párom ugyanezt csinálta 17 évesen, neki is barmok voltak a szülei.

2011. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Anyával mindenképpen beszélni fogok.

Ezért is ment el.

Mert ős se bírta már ahogy apa viselkedett.

2011. jún. 13. 11:57
 9/24 A kérdező kommentje:

Anyukámmal az a gond hogy így egyeztek meg .

ÉS ha per lett volna is apának ítélnek mert,az anyagi helyzet szerint döntenének.

2011. jún. 13. 11:59
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de itt van az összes családvédelmis telefonszáma: [link]
2011. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!