Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldhetek ruha adományt...

Hogyan küldhetek ruha adományt a vörös iszap károsultjainak?

Figyelt kérdés

Van kb 3 zsák ruhám(póló,nadrág,pulcsi,kabát) tudom hogy ez nem sok,de pénzem nincs,így ezzel szeretnék segíteni.

Hogyan küldhetném ezt el oda?


2010. okt. 7. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vöröskereszten keresztül
2010. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Azt nem tudja valaki véletlenül,hogy ezt a vöröskeresztnek hogy juttathatom el?Nekem kell elvinni vagy postán vagy hogy?

2010. okt. 7. 12:48
 3/16 anonim ***** válasza:
húúúú, ez nagyon tuti ötlet!!! kösz
2010. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
neked kell elvinni, Pesten minden kerületben vannak, vidéken nem tudom, de szerintem nagyobb városokban biztosan
2010. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vöröskereszt.
2010. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pesten több esélyed van,ott sok helyen vannak.
2010. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 7. 12:51
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megkeresheted lakóhelyedhez legközelebbi kp.juk címét elérhetőségét.Szerintem csörögj rájuk!

2010. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Vöröskereszt nyilatkozott a rádióban, hogy ruhaadományra NINCS szükségük, mert tele vannak a raktáraik. Tartós élelmiszerre és tisztító-, fertőtlenítőszerre annál inkább.
2010. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jaj, ez olyan szomorú, és én tök közel lakok Devecserhez! :( Már itt a folyóba megdöglöttek a haja, vörös a viz (a MArcal idefolyik) Kegyetlen helyzet van itt a közelbe is, akkor mi lehet Devecserbe?!:S

Amúgy szerintem is inkább tartós élelmiszert küldj.Azzal többre mennek

2010. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!