Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen férfiről?

Mit gondoltok egy ilyen férfiről?

Figyelt kérdés

Van egy látszólag minta családja (2 okos, szép lánya), csinos felesége.

A feleség elég gyakran problémázik, nehéz eset és szexuálisan nem adja meg mindazt, amire a férj vágyik. Ugyanakkor jó háziasszony, neveli a gyerekeket és ad magára.

A férj nem egyszer megcsalja a feleségét, mert úgy érzi szexuálisan, érzelmileg nem kap meg mindent tőle, de elhagyni nem szeretné a családját, mivel egyfajta biztonságot jelent számára és nagyon szereti a gyerekeit (sokat is foglalkozik velük). A feleségével amúgy tisztelettel bánik, nem kiabál vele, megköszöni a házi munkát és eltartja anyagilag.


Elítélendő ez a viselkedés vagy meg lehet érteni?


2011. jún. 13. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
A feleségét kapásból nem tiszteli ugyanis félredug. Biztonság mi? Akkor tartsa kordában a farkát a gerinctelen féreg.
2011. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jellemtelen alakra utaló, elítélendő viselkedés ez.
2011. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
megérteni???? nem.
2011. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet megérteni. Egy értelmes ember megpróbálja átbeszélni a dolgokat, hátha lehetne javítani a helyzeten. Ha nem, akkor meg meg kell egyezni, hogy akkor most jöhet-e a nyitott házasság, vagy menjenek szét... A titkolózás, és a másik megalázása semmiképp sem elfogadható.
2011. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Amit tesz az nem helyes, de érthető. Én helytelenítem, de nem ítélem el, nem tartom rossz embernek. Aki igényli a minőségi szexet annak igenis szenvedés ha enélkül kell élnie. Ezt egy olyan fél nem értheti viszont meg, akinek nincs igazi igénye az együttlétekre. Mivel a probléma nem átmeneti, szóval nem betegség, vagy szülés miatt szünetel a házas élet, így érthető, hogy máshol keres megoldást a pasi.
2011. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is egy jellemtelen, gerinctelen a pasas. Amennyiben az asszony "nem éhezteti", csak nem ad meg neki mindent, akkor fantáziáljon. Ha meg nincs szex, és a pasinak hiányzik, akkor költözzön el, és dugjon amikor akar, és akivel akar.
2011. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:30


És ezt szerinted képtelenség úgy megoldani, hogy nem veri át a feleségét? Ha kimondaná, hogy máshoz akar menni akkor menjen. Ha van akkora férfi, hogy máshonnan kell a szex mert a jelenlegi nem oké akkor legyen ahhoz is az, hogy ezt megmondja és nem sumákol. Érthető ha nem jó neki, de amit tesz az nem az és nem is elfogadható.

2011. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Én nagyon tisztelem, becsülöm az ennyire családcentrikus férfit, aki még a feleségével is ilyen szépen bánik, annak ellenére, hogy neki nem teljesülnek a vágyai.

Nem elítélendő, természetes, hogy félrelépeget.

2011. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Akármennyire elítélnek egyesek a véleményemért, én tökéletesen meg tudom érteni ezt a férfit. Próbáljatok meg szex nélkül, kvázi társasmagányban élni. Meg váljatok el úgy, hogy esélyes, hogy a gyerekeidet,akikért mindened odaadnád csak hétvégente láthatod.

Inkább tisztelem ezt az embert, mert megtalálta a problémájára azt a megoldást, amivel a legkevesebb kárt okozza másoknak és magának.

2011. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Tipikus hímringyó duma, az ilyen alakot véletlenül sem kell férfinek nevezni. Ne dőlj be neki!
2011. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!