Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan férfiről, aki már kétszer elvált?

Figyelt kérdés

Az első feleségét 10 év után hagyta el egy nőért, három hónapi ismeretség után. Ebből a házasságból két gyerek született. Amikor otthagyta őket a gyerekek 7 és 4 évesek voltak.

A második házassága 11 évig tartott, melyből egy gyerek született, aki 5 éves volt. Szintén egy nőért bontotta fel a dolgot (akit az internetes társkeresőbe ismert meg, 4 hónappal ezelőtt). Szerintetek egyik felesége sem volt az igazi számára, vagy a férfiban van a hiba?


2010. nov. 10. 14:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
85%
Azt, hogy kétszer rosszul döntött!
2010. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
37%

Most, hogy végigolvastam, inkább azt mondom: pasiból van!

Azért nem minden férfi ilyen, de sokra jellemző!

Mennek a farkuk után!

2010. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelmű: nem volt az előző kettő nő az igazi. Ha azok lettek volna, akkor nem válik el 2x. Sajnos vannak akik nem elsőre, nem másodikra választanak jól. De nem kell elítélni őket érte.
2010. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Apukám hasonló volt fiatalabb korában. Kb. 50 éves lett, mire benőtt a feje lágya. Ha képes egy másik nőért otthagyni a családját, ráadásul nem is egyszer, akkor komoly kapcsolatra nem számítanék tőle..esetleg 50 éves kora után..:)
2010. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Azért ha 10-11 évet lehúzott valakivel, annyira nem gáz. Szerintem ilyen időközönként van szüksége valami újra, valami változatosságra. De én nem ítélem el. Szerintem ráunt már a rutinra, és újra vágyott.
2010. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Hiba válás esetén mind a két oldalon van. Akár van nő a dologban, akár nincs. Nyilván nem kellene másik nő, ha otthon minden tökéletes lenne, és mindent megkapna. Azért nem kapott annyit mert..... lehetne hosszan sorolni, mikor ki a hibás. Csak azért, mert valaki 2x válik, és két családot hagy maga után, nem azonnal egyértelmű, hogy ő a hibás egy pici bejegyzés alapján.

(Ha viszont az érzelmek kirobbantására, önigazolásra vágysz, akkor jó helyre írtál, mert itt az elvált anyukák azonnak ugrani fognak a témára.)

2010. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy ráun a "rutinra" és ezért képes a családját elhagyni, akkor a felelősségérzete nulla. Persze, elítélni sem kell, de éljen vele, aki akar ezek után..nekem nem kéne. Legalábbis minden nap attól tartanék, hogy velem mikor teszi meg ugyanazt, mint az előzőekkel. Úgy meg azért elég gáz élni.
2010. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy a következőt is el fogja hagyni egy új nőért.
2010. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Ez a magatartás semmivel sem igazolható és elítélendő.

Az ilyen személy felelőtlen és komolytalan és főleg önző.

Ilyennek nem való a család.

2010. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Az a véleményem erről a férfiről, hogy fogalma sincs, mi a házasság lényege. Mint ahogy sok más embernek sincs manapság. Ez a férfi nem tudta azt, hogy ezzel tönkreteszi az életét. Bedőlt annak a hazugságnak, hogy abból a másik nőből jobb házastárs lenne, mint abból, ami épp most van. Pedig ez nem igaz!!! A másikból se lesz jobb, ugyanolyan lesz, vagy még rosszabb.

Minden házasságban ugyanis fennáll az a probléma, hogy a nő több érzelemre, stb.-re vágyik, a férfi meg azt akarja, hogy mindent úgy csináljon egy nő, ahogy ő akarja, fogadjon szót neki, felnézzen rá, stb. Ez MINDEN házasságban így van. Az igazinál is. Részben a nemek közötti különbségből adódik. Nem igaz az, hogy ha Ő az igazi, akkor minden simán megy, és semmi probléma, vagy elidegenedés nem lesz.

Nem. A házassághoz érteni kell. Ennyi az egész. néhány alapelvet be kell tartani hozzá, ehhez pedig az egyik legfontosabb a HŰSÉG minden körülmények között (najó, kivéve ha a másik állandóan félrelép, vagy közveszélyes). De normális esetben hűségesnek kell lenni. A házasság ugyanis egy szövetség, ami kötelez.

Szerintem ez a férfi megbízhatatlan házastárs lenne. Én nem ajánlanám.

2010. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!