Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy még mindig...

Normális, hogy még mindig ennyire féltékeny vagyok a párom volt barátnőjére? "lesek állandóan" szindróma!

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, és a volt barátnőjével már kb 7 éve szakított.

Azért vagyok féltékeny, mert zavar, hogy az a lány, aki egyébként nem a mi környékünkön lakott, teljesen bebarátkozott a mi kis városunkba, igaz rokonai is vannak itt, de nap mint nap itt van, és szinte mindennap látom/látjuk. Engem nagyon zavar, mert a csaj, folyton lesi a páromat, mosolyog rá. Most is a minap pont a szomszédunkban voltak egy szülinapi party-n, minket is hívtak, de nem mentünk, mert csak egy szükebb baráti társaságról lett volna szó, 15 főről. Elég kellemetlenül éreztem volna magam, ha ott kellett volna lenne, de a párom sem akart menni. Minden bizonnyal azért, mert tudja hogy engem zavart volna ez a szituáció.

Egyébként sem olyan nagy barát a szomszéd, ugyanis fél éve költöztünk át ide, korábban 3 utcával odébb laktunk.

Régebben mikor még mentünk egy temetésre, mert egyik ismerősünk édesanyja meghalt, akkor is a temetésen, volt pofája a csajnak, hogy a barátomat stírölje. Felháborító, hogy egy temetésen is képes igy viselkedni!

Normális, hogy még mindig ennyire zavar ez a lány?

Egyébként barátom is már megveti, mert egyrészt megcsalta egy más "nemzetiségűvel" és össze vissza hazudgált neki, kihasználta anyagilag, és most is pont ezt teszi a pasijaival. Szóval ez a "lesek" viselkedése pont az ő stílusa. Lehet engem is idegesíteni akar ezzel.

Mit tegyek hogy végre ne idegesítsem magam?


2011. jún. 13. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem normalis.
2011. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nézni mert a szemével? Pfúj, micsoda nő! Pedig a fülével kellett volna!
2011. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"hazudgált"... összeilletek.
2011. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy 100as,7!eve szakitottak ...


Amugy meg nezni szabad nem,nem lehet hogy bekepzeled hogy a parodat nezegeti?

2011. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Valami baj van veled, szedd össze magad, nincs okod féltékenykedni.
2011. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom milyen ez az érzés, én is voltam így! Amikor láttam az exet, az a napom el volt szúrva, idegesített. Szörnyű volt, kínzott ez a rohadt múltas féltékenykedés. Az eszem tudta, hogy nem kellene, de mégis így éreztem. Sajnos tanácsot nem tudok adni, csak azt, hogy idővel elmúlik, majd meglátod. Mi már külön vagyunk, úgyhogy engem már abszolut nem érdekelnek ezek a dolgok, de azt tudom hogy soha többé nem akarok szerelmes lenni, mert akkor megint így lennék.
2011. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!