Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jóban rosszban-ba van ilyen...

A jóban rosszban-ba van ilyen ember aki akaratán kívül csúnyán beszél. Milyen szindróma az?

Figyelt kérdés
A témakör direkt
2011. febr. 17. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tourette-szindróma.
2011. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gilles-De laTourette syndroma.

Nem biztosan jó a francia nevek leírása.

Két francia pszichiáter volt aki leira, (ők).

2011. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. És ez a betegség minden embernél ilyen durva, vagy a film azért rá játszik elég rendesen?

Mert valahogy nem tudom elképzelni hogy valaki megy az utcán és valakire rá kiállt hogy "mit csinálsz te k*cs*g"

vagy tényleg??

2011. febr. 17. 17:25
 4/15 A kérdező kommentje:
nem minden embernél, hanem minden ilyen beteg embernél
2011. febr. 17. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a sorozatban milyen, mert nem nézem. De ha google-be beírod, kidob róla egy csomó infót.
2011. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon durva, van hogy 10 percig görcsöl, hadonászik, és átkozódik, pedig nem is akar.

Jelentősen csökkenthetők a tünetek gyógyszerrel.

2011. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jézus, az nagyon durva. És milyen hasonló "agresszív" szindróma van?? Érdekelnek az ilyen fura betegségek
2011. febr. 17. 18:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez tény és való.Tényleg ilyen,hogy megy az utcán azt szitkozódik mint a féleszü.Hiába van gyógyszer sokaknak még úgy is rosz-roszabb.Ennél még az a durva mikor neked megy.
2011. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Benne volt ez a betegség a Tök alsó első részében is, kb. olyan lehet. Szegénykéimet még a templomból is kitiltják, már láttam olyan templomot, ahova ki is van írva, hogy rövidgatyában, fedetlen vállakkal és Tourette-szindrómával nem lehet bemenni. Persze ez szalonképesebben megfogalmazva :D Azért megértem a templomot is, nyilván. Én ateista vagyok, de biztos rossz lehet egy vallásosnak, ha ez a betegsége :(
2011. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én baromi sokat röhögtem ezen a fickón. :D Nem azért,mert kigúnyolom,de vicces amiket mond. :) Nem kell leordítani,szerintem humoros. :D

Tourette szindróma egyébként. :) Ahogy előttem írták már.

2011. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!