Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a kapcsolatom anyukámmal. Leírok egy esetet: a sötétben megyek le a lépcsőn, belerúgok egy játékba, ami nagy zajt okoz. Anyám elkezd üvöltözni velem, hogy mekkora p.raszt vagyok és egyéb szépségek, mert felébred az öcsém. Mikor szólok neki, hogy milyen érzés lenne, ha hallaná önmagát, megüt. Szerintem nagyon túlreagál egyes helyzeteket. Mit tegyek? Beszélni nemigen lehet vele:S
2011. jún. 13. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Megüt? Moss be neki egy nagyot aztán majd rájön hol a helye.
2011. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bérelj külön lakást.
2011. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát nem tudom hány éves vagy, de szerintem is egy másik lakásba kéne menned.
2011. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Turelem es alkalmazkodas, tisztelet! Gyerek vagy meg, tehat ezt tudod tenni! Szerezz be egy lampat, zseblampat pl. amivel vilagitani tudsz ejjel, ha elindulsz a "felfedezo" utra.

Elkepzelheto, hogy a Mamad faradt es pihenni szeretne, tehat igy nem igen van turelme meg arra, hogy a szavakat megvalogassa, es ezert aztan mindent mond, ami hirtelen az eszebe jut, tehat ezert neharagudj ra, inkabb alkalmazkodj.

Zseblampa! Gyertya sem lenne rossz, de ha ugy felejted, akkor leeg a haz, s akkor mit szolna a mamad?

2011. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha szanaszét vannak a játékok, feltételezem az öcséd még kicsi.

nehéz helyzet :( anyukád biztos kimerült, fáradt, ingerlékeny. nagyon rosszul reagál, ezt nem érdemled meg :(

én mint anya azt tudom tanácsolni, hogy este segíts rendet rakni, pakold el a játékokat, mosogass el, ettől biztos anyukád is boldog lenne, hogy ilyen rendes lánya van!

az ütésről meg beszélj vele, mondd meg neki, hogy úgy érzed ezt nem érdemled meg, húzza meg ott a határt, hogy lekiabálja a fejedet! nagyon rossz módszer és épp csak annyit ér vele, hogy teljesen megromlik a kapcsolatotok és elmenekülsz jó messzire. ezt azért ő sem akarhatja

2011. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Negyedik, miért kellene tisztelni valakit, aki képes üvölteni (!) és verekedni, hogy felébred a kérdező öccse. Ha addig nem ébredt volna fel, akkor attól biztos. Mondjuk a zseblámpa nem rossz ötlet, mert egy ilyen nő biztos azon is kiakadna, hogyha felkapcsolná valaki a villanyt.
2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!