Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Miért...

Miért csinálja ezt? Miért kell mindig elrontania?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, de folyton hullámzott a kapcsolatunk. A kezdeti hozzáállása az volt hogy "megszoksz vagy megszöksz" elégg nagy egoja van és hozzá kellő szabadságvágya. Visszagondolva nem is értem miért akartam őt annyira. Folyton konfliktusok voltak, elhanyagoltnak éreztem magam, féltékenykedtem (okkal) Eljutottam odáig, hogy állandó kedvetlen, elhanyagolt és ideges voltam és legfőképp magányos. Már egyáltalán nem voltam boldog. Mondtam páromnak, hogy ez nekem nem megy szakítsunk. Akkor minden megváltozott, megigérte hogy figyel rám, hogy én leszek neki a legfontosabb, nem akar elveszíteni. ÉS tudja hogy hatalmas szerecséje van velem és értékelnie kellett volna. Adjak még egy esélyt, hogy bizonyíthasson.

Valóban bizonyított, nagyon boldog voltam. Végre azt éreztem hogy fontos vagyok neki pontosan 3 hónapig. És most megint kezd olyan lenni mint azelött.

Miért ilyen? Ha minden jó volt miért rontja el mindig? Ennek már sose lesz vége, soha nem leszek boldog?


2011. jún. 14. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos egyes férfiak nem tudnak sokáig kibújni a bőrükből. Az én férjem is csak akkor viselkedik normálisan, amikor már csönget a postás a válási papirokkal :-( Idáig ne jussatok el.
2011. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud megváltozni,mert ilyen a mentalitása.Csak ideig-óráig tud változtatni,szépen lassan mindig visszatér az eredeti állásba.Örökös zsarolással,fenyegetéssel fog telni az életetek,mindig megígéri majd,valameddig be is tartja,de nem tud megváltozni sajnos.Én 10 évig mindent megpróbáltam,hogy mentsem a kapcsolatomat,de nem ment.Azóta az exem már a harmadik feleségét gyűri,senki mellett nem tudott megváltozni még,pedig már lassan 50 éves lesz.
2011. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, lehetsz még boldog, csak nekem úgy tűnik, hogy nem vele, hanem olyas valakivel, akinek ezeket a dolgokat, amit egy nő vagyis te igényelsz, alapból megtudja adni, nem pedig erőltetés neki, amit csak eddig-addig tud magára erőltetni.

Ő ilyen, és megváltozni nem könnyű, esetleg ideig óráig, mint látod.

Biztos szereted, és nehéz lenne elengedned, de már láthatod, bizonyított, hogy meddig tart nála egy igéret, és nem is okolhatod. Ő ilyen, vagy elfogadod, és nem leszel boldog ha vele maradsz, vagy elfogadod, és mást keresel.

2011. jún. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De lehetsz boldog,ha elhagyod,mellette szerintem nem!

Nem tudom hány éves vagy,és hogy mióta jártok,de én nagyon gyorsan otthagynám!Ő ilyen,ahogy írták is előttem,és ezen nem fogsz tudni véglegesen változtatni!Az meg hogy csak azért élj valakivel hogy noszogasd,teljesen felesleges!Felőröl téged is és őt is!

Nem is értem ha képes vagy leírni a hibáját,teljesen tudatában vagy annak hogy milyen,és hogy nap mint nap harcolsz az ellen amilyen,miért nem dobtad még ki?

Persze könnyű mondani,de hidd el tudom miről beszélek!Én 3 évig próbáltam megváltoztatni a "célszemélyt",3 év után rájöttem nem megy és még időben elhagytam!Szóval nekem is nagy sokára esett le a tantusz,de szerencsére akkor még csak 19 voltam!Piszkosul megszenvedtem,és még jó 2 évig kerestük egymás társaságát,de én lezártam,mert tudtam így egyikünknek sem lesz normális párkapcsolata!

Azóta ő is elvan...semmit sem változott(no komment) :D

Én meg megtaláltam azt az embert akivel a napjaim boldogok,kiegyensúlyozottak,kimutatja mit érez és nincsenek felesleges veszekedéseink és aki lassan a férjem lesz!:D

24/Menyasszony

2011. jún. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocs az OFFért,

a válaszokra én is kíváncsi vagyok, mert mintha csak minket írtál volna le kérdező... (bár mi egyszer már szakítottunk 3 hónap után, én is ugyanígy éreztem magam a kapcsolatban és nem is én szakítottam hanem ő LOL

aztán fél év után újra összejöttünk, most vagyunk együtt 6. hónapja de megint nagyon elhanyagoltnak érzem magam...)

19/L és 19/F

2011. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem, lehetsz boldog, de nem vele! Azért senki nem okolhat, hogy adtál egy esélyt, de bebizonyította, hogy nem tud élni vele, így legjobb megoldás a szakítás, ha nem tudtok együtt élni. Inkább most, mint később. Egy kapcsolatban kompromisszumokat kell hozni, de a leírásod alapján ő nem nagyon tud ilyet, éli a saját életét, mindegy, hogy ezzel megbánt téged. Szerintem ne adj még egy esélyt neki, mert sosem lesz vége, de persze ez csak az én véleményem.
2011. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!