Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez a szituhoz?

Mit szólnátok ehhez a szituhoz?

Figyelt kérdés

Egy szorakozóhelyen a párom egyik haverja az exe nevén szólitott,mentségére legyen mondva nem látott rendesen meg messzebb is volt tőlünk és 4nap volt köztem és az exxel való szakitás közt.

Állitólag tök ugyanugy néztünk ki(sosem láttam a másik lányt).

Kiváncsi lennék ebben a helyzetben ki hogy reagált volna.

Az eset nem most történt már rég.


2011. jún. 15. 07:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha rég történt ne foglalkoztasson, ha még egyszer előfordul azon gondolkodj :)
2011. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha akkor lett volna GYK akkor felteszem ezt a kérdést mert eléggé foglalkoztatott.

Most inkább csak kivancsi vagyok.

A párom válasza egyébként az volt hogy neki általában hasonlo kinézetű nők jönnek be.

2011. jún. 15. 07:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem: ha a párod HAVERJA az ex nevén szólit téged, az mit zavar? Probléma CSAK akkor lenne, ha ez a pároddal tölrtént volna meg.

Az meg, hogy hasonlitasz az ex-re: a legtöbben hasonló kinézetü partnerekkel jönnek össze, mert az a tipus jön be nekik.


Ha velem történne ilyen, akkor jót nevetnék rajta, és ezzel el van intézve.

2011. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló szituban. Nem mondhatnám, hogy nem esett rosszul, de hamar túl is léptem a sértődöttségen. Mit érdekel engem a párom akárkije dologgal nyugtattam magam. Sőt engem még a párom is szólított az ex nevén. Na akkor azért megfordult a fejemben a szakítás. Egy pszichológus barátnőm elmagyarázta, hogy ez cseppet se jelenti azt, hogy nem szeret vagy azt, hogy rá gondol. Egyszerűen arról van szó, hogy a napi megszokást nem lehet egyik pillanatról a másikra kitörölni.
2011. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Engem akkor az lepett meg hogy ennyire hasonlitottam az exére,mert mondjuk nekem mindegyik pasim teljesen külömböző kinézetű volt.

Nem csaptam patáliát,bemutatkoztam a havernak és kész,ugy vettem észre őt kellemetlenül erintette a szitu.

2011. jún. 15. 07:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát persze. El tudom képzelni, hogy furcsán érintett a dolog. De ha egy normális haverról van szó, neki se volt kellemes a szitu.
2011. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A férjem két hétig az ex nevén szólította a lánya barátját, mert kicsit lassan törölte az agya a régi információt :)
2011. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Első gondolatom az volt hogy a volt nőjét keresi bennem,akkor volt egy hetes a kapcsolatunk.
2011. jún. 15. 07:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez ugyanannyi, mint ahogy engem Zolinak hívnak és az esti suliban, ahová jártam 1990-1993-ig, egyik tanár mindig Lacinak hívott. Én mindig mondtam neki, hogy: "bocsánat, Zoli vagyok", akkor ő mosolygott, elnézést kért és azt mondta, hogy na, megint eltrafálta, meg hogy nekem jellegzetesen Laci fejem van. Közösen röhögtünk egy jót, aztán zajlott az élet a következő lelacizásig és újra a fent említett szitu.

Ez csak egy tévedés, ami simán tolerálható. Ha a pasid hívna az exe nevén, az gázabb lenne.

2011. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha a párom hivott volna az exe nevén akkor most nem ő lenne a párom,ezt nem tolerálom.Azt sem ha az exeket hasonlitgassuk egymáshoz."vele igy csináltuk,vagy vele ide mentünk".Én sem hoztam fel soha hogy mi volt előtte.
2011. jún. 15. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!