Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Ti mit szólnátok hozzá ha valaki ilyeneket mondana nektek?

Figyelt kérdés

A feleségem egyik unokatesója nagyon utál engem, de azt nem mondja hogy miért. Engem sose érdekelt hogy miket beszél de már kicsit kezdem unni. Olyanokat mond hogy dögöljek meg, reméli hogy majd fejbelőnek meg hogy a szüleim helyébe élve elásott volna, olyat is mondott már hogy az életet se érdemlem meg. De legalább a szemembe mondja. Felőlem mondhatja a magáét csak akkor találjon ki valami újat mert már unom hogy mindig ez van. Nem fogok vele beszélni mert nem érek el vele semmit. Mit csináljak vele?

28F


2011. okt. 31. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinalj. Keruld tarsasagat. Biztos hogy nincs ennek valami elozmenye?
2011. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
volt valami oka, hogy megharagudjon rád? Ha nem, hagyd a francba, csak unatkozik..
2011. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem ilyenre. Amikor először találkoztunk már akkor is fura volt és tudtam hogy nem leszünk jóba, de azért próbáltam vele barátkozni.
2011. okt. 31. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Irigyel titeket, szard le.
2011. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!