Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? Soha...

Szerintetek jó ötlet? Soha nem voltam még részeg.

Figyelt kérdés

21éves vagyok, a párom 22.Tervben van a baba,viszont az elmúlt pár napban rám tört a gondolat,hogy milyen lehet részegnek vagy csak egy kicsit becsiccsentve lenni.Mindenképpen kiszeretném próbálni,mielőtt megfogannék.Szeretném tudni,hogy milyen vagyok,hogyan viselkedek abban az állapotban.Viszont csak is négy fal között mindezt csinálni,nem buliban,csak otthon,kettesben a barátommal.

Van valami negatívum,amiért esetleg nem ajánlatos így kipróbálni,lehet károm belőle?


2011. jún. 15. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bírom a problémáidat.
2011. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Berúgni csak társaságban jó!

Ráadásul visszajelzést is csak mástól kapsz, mert ha részeg vagy akkor azt gondolod minden rendben van veled, te énekelsz a legszebben, te táncolsz a legjobban, de a társaid látják ennek az ellenkezőjét!

:D

2011. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy hülye ötlet.

Szerinted ha soha nem leszel részeg akkor csak fél ember leszel?

Mellesleg becsípni vagy rosszabb esetben berúgni otthon egyedül felesleges.Akkor csak ül az ember a szobában,nézi a tévét és iszik.Lehet hogy megiszik egy csomó piát,de mégsem látni rajta..Társaságban meg ne a pia miatt legyen az embernek jó kedve hanem attól,hogy jól érzi magát.

Én 38 éves vagyok.Soha nem ittam,pedig rendszeresen járok partikra.Mégis jól szórakozom.

2011. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az az alkoholizáló típus, de szerintem is túl kell ezen esnie mindenkinek. Én is azt mondtam mindíűig, hogy csak otthon ahol nem lát senki, mert csúnya a részeg ember, pláne ha nő, de igaza van az előttem szólónk ez csak társaságban mulatság.
2011. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

ez jóóó:D:D:D:D 21 éves vagy és már babát akarsz és még sose volták részeg:D:D:D:D nem azt mondom, hogy mindig piálni kell, de hidd el nem olyan nagy cucc az, ha megiszol 1 üveg pezsgőt vagy ilyesmit. szerintem egy kicsit még élj előtte, mielőtt babázni akarsz...

L25

2011. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd, mindenki más részegen és máshogy is reagál.

Van aki jobban bírja, semmi baja nem lesz csak jókedvű lesz és csacsogós, akármennyit iszik, van aki pár pohárkától olyan rosszul lesz hogy csak na. Nekem volt olyan berúgásom ami véletlen volt, meleg volt és egy pohár koktéltól iszonyat rosszul lettem, hányinger, vert a víz, stb. de volt hogy ittam sokat buliban össze-vissza és mivel kitáncoltam, kimozogtam semmi nem lett. Ha otthon a 4 fal között iszogattok talán csak elálmosodsz és durmolsz egy jót, vagy szédülni fogsz. Ezzel szemben felfokozott hangulatban, bulin, nyaraláskor jobban kijön a hatása, a jókedv, a táncolhatnék, de könnyű túlesni a dolgok másik oldalára, hogy azt kívánd bár ne ittam volna egy kortyot se...


Mindenesetre a részegség nem olyan hogy na akkor én most csiccsentőset játszom, ha már nem vagy 16 éves csitri akkor nem szokás csak úgy berúgni merazjó.... főleg ha egy babához érettnek tartod magad, akkor már nem számít hgy berúgtál-e életedben valaha.

2011. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha eddig még tényleg nem sikerült soha berúgnod, akkor ki fogod bírni ezután is nélküle.:-))) Ha mégis szeretnél "átesni" a próbán, akkor rajta! Ha elfogadsz egy tanácsot, egyfélét igyál, és lehetőleg valami jó minőségű italt. Így sem kizárt, hogy a másnapot iszonyatos fejfájással, és hányással fogod tölteni, de kisebb a valószínűsége, mint ha különböző pancsokat keversz.

Akármilyen jól is érzed majd magad, azért túlzásba ne vidd a dolgot. A kicsit spicces nők általában tetszenek a pasijuknak, de van akit kifejezetten taszít, ha a barátnője esik-kel a részegségtől, és összehányja magát.

Károd biztosan nem lesz belőle, sem a terhesség, sem egyéb szempontból. Az ember szervezete - normál határokon belül - viszonylag gyorsan regenerálódik egy görbe este után.

2011. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Probald ki(attol hogy gyereked lessz nem volt a vilag megallni,tehat majd a jovoben is lessz lehetoseged ra ha ugy alakul).Mondjuk ketten nem buli szerintem,bar spiccesen szeretkezni izgi,volt benne reszem mikor ketten bepialtunk itthon(nem vagyunk alkoholistak:D)


Amugy igy voltam a marihuanaval mint te,soha nem probaltam.Aztan szereztem egyet de valahogy nem jott az ihlet igy meg mindig szuz vagyok e teren.

2011. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szerintetek jó ötlet?"

Nem.

2011. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben nem kísérletezgetnék az ilyesmivel. Hidd el nem olyan jó érzés és nem maradsz le semmiről. Főleg ha másnap reggel felkelsz és a fejedben egy egész dobműsor szól. Vagy úgy szédülsz hogy járni sem bírsz. Aztán ott van még a hányinger. Én sem voltam még taj részeg de már öntöttem fel a garatra és nem mondom hogy lemaradtam volna bármiről is ha nem történik meg. Ma már

33 hetes kismama ként az ilyesmi eszembe sem jut.

2011. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!