Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » LÁNYOK! Még soha nem voltam...

LÁNYOK! Még soha nem voltam szüz lánnyal. és nem tudom hogy hogy tehetném neki kellemesebbnél is kellemesebbé. ötlet?

Figyelt kérdés

Eddig még soha nem volt szüz barátnőm és most kifogtam egyet és már ott tartunk hogy közzel az ágy és szeretném neki minél kellemesebbé tenni az elsőt.....

Tudom hogy hogy kell báni egy szüz lánnyal az ágyban nem eről van szó. Hanem tinektek hogy tetszett volna jobban az első ? pl.: kivan felül ? hogy este jól ? jól hogy eset volna jobban ? Tudom egyénektől függ de azért néha vagyis kezdetnek általánosítani sem árt.....


2010. dec. 28. 22:11
 1/10 anonim válasza:
84%
Szerintem ilyenkor a pasi van felül.Ugyanis egy tapasztalatlan lány is izgulhat és ez elronthat mindent.De ez függ a korától is.A lényeg h figyelj rá és minden képpen legyen előjáték.
2010. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

persze hát az előjátékot soha nem hagyom ki :)

de mikor nekem volt az első nem is tudom hogy de akkor is én voltam felül még ha kicsit izgultam is és a tapasztaltabb fél volt alul, de nekem pl.: jobban eset az hogy felül voltam így sajátos finom tempómban, kényelmesen jól esően vihettük végbe az aktust de akkor hogy szokás ha mind két fél szűz ? így még nem voltam és azt hiszem már nem is leszek xd

2010. dec. 28. 23:08
 3/10 anonim válasza:
70%
szerintem legyél te felül. meg ha két szűz van együtt, akkor is jobb, ha a srác van felül. szerintem este a legromantikusabb, talán kevésbé fog görcsölni. kedveskedj neki, legyél gyengéd, simogasd, és ha mondd neki, hogyha fáj, szóljon, és csak szép lassan... hajrá!:)
2010. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha a csaj szűz akkor mindenképpen neki kéne felül lennie, mert úgy jobban tudja szabályozni, hogy mennyire legyél benne...
2010. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló én is így gondolom de nem tudom még hogy hogy legyen kösz a választ :)
2010. dec. 29. 16:09
 6/10 anonim válasza:
Hátulról támad be (azt úgyis jobban szeretik legtöbben), és mikor egy mozdulattal bent vagy ne mélyen azért (1/3,1/2 -részig), maradj úgy egy kis ideig, figyelj, hogy nagyon síkos legyen. (használj vmi segéd kencét ha ő nem folyik...)
2010. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 breegooca válasza:
velem pont ma éjjel történt meg az első...szóval én azt tudom mondani, hogy NAGYON figyelj oda a megfelelő nedvességre, mert hatalmas segítség mindkettőtöknek, izgasd minél tovább, mikor már látod a szemében, h gyerünk már, térjünk rá a dologra...és én azt javaslom, te legyél felül, először gyengéden, finoman, de mégis csúsztasd be, amíg csak tudod, de közben nagyon vigyázz rá. mikor már gördülékenyebb, válthattok lovaglópózra.
2010. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úristen, elájulok tőled. :) Annyira rendes vagy, szerencsés a barátnőd! :D
2011. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

pl:en felul voltam,es gyengeden kozeledj hozza.kozben beszeljetek egymashoz az sokat szamit

17/L

2011. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

aha

hát kösz a válaszokat :)

2011. jan. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!