Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne, ha ezt mondaná a...

Hogy esne, ha ezt mondaná a párod?

Figyelt kérdés

Párom soha nem dicsér meg, még egy kis bókot sem kaptam soha. Azt mondja azért mert ugyis tudom, hogy jól nézek ki nem kell, hogy ő is megerősítse.

De én vágynék erre az "elismerésre", az hogy más férfiak megjegyzik hogy csinos vagyok az engem nem tesz boldoggá. A páromtól várnék megerősítést. Nem kellene folyton, csak néha-néha ha látja, hogy szükségem lenne rá.


2011. jún. 15. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

szarul esne, de nem is mondana ilyet, ő szereti kimutatni az érzelmeit, mert tőlem is ezt kapja. rájött, hogy az milyen jó is!


gondolom nem lehet nagy örömöd benne egyéb téren sem.

2011. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát, szarul esne.. Igaz én azt se bírom, ha agyonmagasztalnak... De én a páromtól állandóan azt hallottam eddig, hogy milyen szép vagyok, meg szexi, meg hasonló zaftos megjegyzések, de ezek nem publikusak :)...Pedig se szép nem vagyok, se gebe, semmi... úgyhogy elég furcsa, hogy Téged nem dicsér a párod.. :(
2011. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát a férfiak már csak ilyenek.Sajnos nehéz nekik kimondani ezeket a dolgokat.Az én párom is ugyanilyen.Ritkán bókól,de azért szeretem nagyon:))
2011. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ne is mondd. az én párom is ilyen. teljesen önbizalomhiányos és engem sem dícsér soha. (tudom nem szép dolog az összehasonlítgatás de az exeim legalább akkor megdícsértek ha valahova mentünk és kiöltöztem) néha mikor kiborulok(nem a dícséret hiánya miatt) akkor mindig megbeszéljük a dolgokat és elmondja hogy mennyire szép vagyok és mennyire szeret csak neki nehéz ezt gyakran kimondania. szóval próbálom elfogadni ezt a téynt, mert szeretem és tudom hogy ő is nagyon szeret de még így is hiányzik a dícséret néha.
2011. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Bunko ferfiak....
2011. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Hé, nem mind bunkó. Mint már írtam, engem naphosszat dicsér, csak néha már sok... Persze jobb így, mintha nem dicsérne.
2011. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 fandyka válasza:
75%
Én így éltem le 20 évemet a férjemmel,aki detto ez a tipus. A bibi csak ott volt,hogy másoknak mindezt megadta.....minden nőjének,csak nekem nem! :-(((((
2011. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kissé 18 karikás válaszért, de...

A férjem se ilyen, de én testbeszédből is látom, ha tetszik neki valami.

A legkiugróbb eset az volt, amikor elmentünk ruhát venni és már kicsit idegesen (utálok vásárolni) mutattam a hatodik rövidgatyát, hogy "na, ez hogy áll?". Ő meg nézett kukán. Már majdnem ráförmedtem, hogy mondjon már valamit, amikor kicsit lejjebb néztem. Háááát, elég egyértelmű volt a véleménye, meg se kellett szólalnia :)

2011. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

akkor hogy udvarolt neked anno, mikor még csak az elején voltatok?

bocs, de le sem állnék olyan pasival, aki legalább az elején nem ereszt meg pár bókot. szép a szemed, jó a hajad, csinos a ruhád, stb. nem kell költői magasságokba emelkedni, de azért tudjam valahonnan, h tetszem neki, basszus!

2011. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az elején elhalmozott bókokkal, az összes férfitól nem kaptam annyit mint anno tőle. Aztán összejöttünk és semmi.
2011. jún. 16. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!