Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne, ha ezt mondaná a...

Hogy esne, ha ezt mondaná a párod?

Figyelt kérdés

Páromnak előre be kell jelentenie mikor megy szabadságra. Már megvan a fix. időpont. Én még csak most kezdtem egy cégnél, az se biztos hogy kapnék szabadságot, de mondtam neki, hogy ha kapok akkor arra kérem, amikor ő se dolgozik!

Én ugy gondoltam, hogy természetes, hogy együtt töltjük a szabadságunkat.

Ő azt válaszolta, hogy nem fontos mert szeretne egy kicsit kikapcsolódni egyedül is lenni. Persze szeretne velem is lenni, de nem végig a szabadsága alatt.

Még nem élünk együtt, elfoglaltságok miatt nem olyan sűrün vagyunk együtt.

De ez nekem akkor is rosszul esett én már alig várom hogy több időt is együtt töltsünk ő pedig így reagált.

Mit gondoltok?


2011. jún. 16. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolom hogy ideje kicsit lazábbra venned a kapcsolatot. Ne gondold komolyan. Mert azt hiszem ő sem teszi igazán. Csinálj külön programokat, sőt ezek után én megszerveznék egy nyaralást a barátnőimmel. Őt meg hagynám a fenébe. Csak erősen! :)
2011. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
31%
szerintem a pasi nem szerelmes beled, nem vesz komojan.
2011. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindenki az fogja írni, hogy nem szerelmes beléd, és igazuk is lesz. Viszont te nem fogsz nekik hinni. Ezért a kérdés felesleges. Én is ilyen voltam, de mostmár látom, hogy jó hülye voltam.
2011. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

teljesen normális ha ez ember egyedül is akar lenni,nem csak a párjával. a gond akkor van,ha te csak vele érzed jól magad,egyedül nem, ő meg egyedül is jól elvan.


attól még szerethet téged. te viszont nagyon ráakaszkodtál,lassíts kicsit

2011. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem oké,ennyi belefér.:)
2011. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta, hogy nem akar veled lenni, hanem azt, hogy nem akar végig veled lenni. Nincs ebben semmi rossz. Nem a tulajdonod, csak a párod. Van külön életetek (is).
2011. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos lenne tudni, hogy hany evesek vagytok es miota vagytok egyutt.
2011. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjemnek előre (február) le kell adni a szabadságigényét. 2 hetet tud kivenni egyszerre, én 1 hetet.


Magyarul 1-et ugyanakkor, 1-et pedig külön, más időpontban. Nincs belőle probléma, mindketten akkor a hobbijainknak élünk.


Nem vagyunk összenőve, és önálló személyiségek vagyunk attól, hogy immár 7. éve házasok vagyunk. :)


Hülyeség ez, hogy akkor nem szeret...

2011. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy szabadság is kell neki, oké. De hát azt írod, amúgy sem vagytok sűrűn együtt - ebből azt veszem ki, nyilvánvalóan nem éltek együtt még. Mennyi ideje vagytok együtt, és hány évesek vagytok? Dolgoztok, úgy gondolom, 20-on felül. Hát így nagyon úgy hangzik, hogy nem vesz komolyan. Ha együtt élnétek, úgy még értem a külön szabadnapot... Annak ellenére, hogy mi a párommal már hónapokkal előre lefixáljuk a szabit, hogy ugyanakkorra kapjunk is, ha nem jön össze, akkor a másik is lemondja.
2011. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen

én akkor nem akartam elfogadni ezt, ahogy itt egyesek írják hogy nem szeret stb... ugyanezek a gondolatok jártak a fejemben

persze ez hülyeség

szüksége van egyedülis lenni vagy a haverjaival

én hisztiztem sajnos nem egyszer ilyenek miatt ő pedig elhagyott mert nem tudta velem megértetni a dolgokat

utólag jöttem rá ezekre

higgy nekem

2011. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!