Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehetne beszélgetni a...

Miről lehetne beszélgetni a párom édesanyjával?

Figyelt kérdés
az a baj, h beszélgetünk és egyszercsak kifogy a téma és utána csend, mert eddig főként fiatalabb anyukákkal "volt dolgom" és ott más téma volt de itt nem tudom miről beszéljek vagy mit csináljak, mert nem jó kihagyni és neki se esik jól sztem
2011. jún. 16. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg tőle szívott e már fűvet.

Vagy hogy tetszik e neki Brad Pitt.


Még csomó ötletem van, majd szólj ha már a fentiek is kimerültek.

2011. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd a párodról. Milyen volt gyerekkorában? Vagy az ő életükről. Hadd meséljen.

Most csak ennyi jut eszembe. Nekem nincs ilyen gondom. Anyósom annyit beszél, hogy leállítani is nehéz:) De nagyon jó fej.

2011. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát ki másról. A fiacskájáról. Naphosszat tudnak erről beszélni drága anyósaink:). Kérdezgess tőle mindenfélét, kérd, hogy meséljen gyerekkori sztorikat, ilyesmi. Nem olyan nehéz az.
2011. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rá kell "állítani a vágányra" aztán hadd beszéljen (a fiáról) :)
2011. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös témátok, kár erőltetni, attól csak rosszabb lesz. Persze, sz@r a csend, de a kényszeredett besz. még kellemetlenebb.
2011. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem kérdés nélkül meséli anyósom, h miket csinált az uram gyerekkorában. van olyan sztori, amit már 5x hallottam, de igyekszem rajta minden alkalommal jókat derülni a jó viszony érdekében :D


ha van valami hobbija anyósnak, akkor mesélhet arról is. ha van kert, állatok, akkor mesélhet arról is, talán tanulsz valami hasznosat.

vagy a főzés! az kifogyhatatlan téma. annyi kaja van a világon, és mindenki másképp csinálja :D beszéljétek meg a kis apró praktikákat, h mitől finomabb a lecsó vagy a gulyásleves. ez is nagyon hasznos :D

2011. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém azt szereti, ha a magánéletünket teregetjük ki neki.
2011. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!