Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal egyszerűen nem...

A párommal egyszerűen nem lehet beszélgetni! Megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt, én igényelném, hogy beszélgessünk, de ő egyszerűen nem akar. Mindig azt mondja, hogy majd később. Ha kérdezek valamit, akkor az a válasz, hogy hagyjam már a butaságaimmal. Pl most egy hét szabim voltunk, és viccesen megkérdeztem, hogy hiányolták-e a munkahelyén, és kik. Erre is az volt a válasz, hogy ne faggassam, pedig én csak érdeklődtem. Amikor mondom neki, hogy már nem is beszélgetünk, azt mondja, hogy dehogynem. esténként is hazajövök munkából hulla fáradtan, megnézünk egy filmet, aztán ha lefekvésnél valamit kérdezni vagy mondani merek le vagyok hurrogva, hogy miért ilyen későn kell? Talán azért, mert egész nap csak este vagyunk együtt...mikor kérdezzem ha nem akkor? Nem értem én ezt az egészet. 24/L 30/F
2011. okt. 25. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem vesz komolyan.

Nincs jövőtök.

2011. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Valószínű nem vagytok egy hullámhosszon, ő beforduló magányos típus te pedig társasági lény, hosszútávon ebből nem jöhetsz ki boldogan, megváltoztatni meg ne is akard ennyi idősen mert nem fog menni.
2011. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Jó, jó érthető a fáradság meg minden. De ha igazán szeret valaki valakit, akkor a párkapcsolatban ilyen evidens dolgot azért megtesz a másikért. Kommunikálni kell! A nők valszeg többet igénylik. Ettől még jó lehet a férfinek is. Sőt. Ha sokszori kérésre sem hajlandó, akkor majd akkor fog észbe kapni, ha hátat fordítasz neki.


Mellesleg az is lehet egy megoldás talán, hogy innentől hetekig nem kérdezel semmit tőle. Talán feltűnik neki. Talán ő is kérdezni fog. Ekkor vágjál vissza te is úgy, ahogy ő szokott. S kérdezd: na milyen érzés, ha nem kapsz választ? :-)


Első voltam

2011. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez a hetekig ne kérdezz semmit dolog jó ötlet! Ki fogom próbálni :)
2011. okt. 25. 10:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak nehogy túlságosan megszokja:-). Amúgy nehéz dolog ez, mert az én páromnak is ha szóba hozok valamit, azt onjda, ne nyűglődjek, és unja.
2011. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer azt írta valaki (és milyen igaza volt!), hogy a nőket folyton kiképzik, hogy értsék meg a ffiak gondolkodásmódját, és a szerint kezeljék őket - de fordítva ez nem működik. Mit tegyen a ffi, hogy a nőnek jó legyen? Pl. beszélgessen vele....
2011. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen...nekem az is elég lenne, ha nem vágná rá mindenre hogy jajj hagyjál már a butaságaiddal. Meg ha nem csak arról beszélgetnénk, hogy mit főzzek, meg hová menjünk vásárolni, hanem másról is. Bezzeg a haverjaival órákig képes önfeledten beszélgetni. Jó tudom, más férfi a férfivel, de akkor is.
2011. okt. 25. 11:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért van még ötletem. :-))


1. Egy hétvége napon, amikor nem fáradt, kezdj el egy témát, és beszélj neki róla. Mondd el a napodat és/vagy a véleményedet. Ha nem reagál értelmesen, mondd neki: "Egy érdekes élmény beszélgetni veled!" S lépj a 2. ponthoz:



2. Kérdd el a telefonját és beszélgess rajta naponta 1-2 órát a barátnőddel. Ha számon kéri, mondd: valakivel azért nekem is beszélgetnem kell. :-)))

Ha nem adja oda a telefonját, akkor menj el barátnőzni, s ne legyél vele. Azt sem biztos, hogy tolerálni fogja. S szintén vágj vissza azzal: hogy egy "ára" van, hogy vele légy: többet beszélgessetek téged érdeklő dolgokról.

Ha nem zavarja, hogy nem vagy vele, akkor is halott a kapcsolat...



Én 36 vagyok. Számomra egy 30 éves férfi még nem annyira tapasztalt, hogy feltétlenül átlássa, hogy a milyen ilyesmi igényei lehetnek egy nőnek. Sokan már látják ekkor is, de inkább csak valahonnan megtanulták, vagy anyukától, más nőszemélytől, vagy már dobták őket ki emiatt. Véleményem szerint úgy 40 felé érnek meg ilyesmire a pasik.

De persze azért ne általánosítsunk.

2011. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen ne általánosítsunk:) Az én párom 22 éves és észveszejtő mennyi mindent meg tudunk beszélni és új dolgokat kitalálni pedig ő is dolgozik 6-kor elmegy és fél 7-re ér haza és 5 éve vagyunk együtt. Mindenki más.
2011. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Ez már nem kapcsolat..ez sivatag és nulla. Hogy tudsz még élni benne? Ha valaki berendezkedett arra, hogy nem kommunikál, olyan, mint egy életnagyságú, automata bábbal vegetálni. Tesz, vesz..hozza - viszi..kicsavar, becsavar -oszt'?!!! Élet ez? Ne pazarold el a sajátodat..menekülj belőle. Ez nem lesz jobb.
2011. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!