Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyumnak?

Mit mondjak anyumnak?

Figyelt kérdés
Elég zárkózott vagyok, de idegenekkel jól elbeszélgetek, ha nincs velem ismerős, pl.: családtag. Holnap anyum megy állásinterjúra, én pedig diákszövetkezetbe, de a fenti ok miatt nem szeretném ha velem jönne. Hogy mondjam meg neki, úgy, hogy ne azt értse belőle, hogy "szülővel ciki bármit is csinálni".
2011. jún. 16. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki, hogy inkább egyedül mennél. Meg fogja érteni.
2011. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, most, hogy dolgozom, szeretnék önállósodni is egy kicsit.
2011. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismerős! :)

Családtag vagy barát jelenlétében én is sokkal sutább vagyok, alig "merek" megszólalni is.

Szerintem mondd meg neki, hogy ezt szeretnéd egyedül elintézni, mert úgy sokkal határozottabb vagy.

De pl megvárhat odakint, vagy ilyesmi, és akkor kísér is, meg nem is.

:)

2011. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Második válaszoló. Ki is dolgozik? Az anyukája megy ellás interjúra.

szerintem mond meg neki az igazat, hogy téged flusztrál a közeli hozzátartozók jelenléte. És így könnyebb ha egyedül mész.

2011. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ezt szeretném önállóan elintézni!"
2011. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy bele kell így is úgy is idővel szoknod abba, hogy egyedül is el tudd intézni a dolgaidat, ki tudj állni magadért. Szóval ha nem gond, akkor egyedül mennél.
2011. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!