Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el, hogy...

Miért nem fogadja el, hogy nem akarom látni?

Figyelt kérdés

apumat 1 éves koromban "láttam" utoljára, akkor különváltak, anyum meg összetépte az összes képet róla, szal még egy képet sem tudtam látni róla.

eddig 2 mostohaapám volt, eddig ők neveltek. Erre 1ik nap beállít hozzánk apám, virágot hoz meg minden, én anyumnak szóltam, hogy nem akarom látni, s nekem az apa helyén 1 üresség volt, s nem akarom h senki betöltse (még azt sem akarom tudni hogy néz ki)

erre 1 hét múlva megint bejön, mikor jövök haza, látom ott an az éttermünknek a teraszán valaki, beszélget anyámmal. Azt gondoltam vendég, erre én ott akartam bemenni a főbejáraton, erre anyum 5 méterről megszólít, h "nem ismered meg?" -Nem

"Nem is akarod megismerni?"

-Nem. (elmentem, s bementem 1 másik ajtón)

nem igazán figyeltem meg az arcát, de nekem már így is elég volt.. miért kellett elrontsa az egészet?

Anyumnak azt mondta, hogy hétvégén megint jön, ha tud..

én most mit csináljak? Ő akar látni, én meg nem őt..


2011. jún. 17. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mért nem akarod látni? Tudod mik voltak a körülmények mikor elváltak? Mert azt sem mind1. Szerintem egy esélyt adhatnál neki.
2011. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem haragszom rá, vagy valami.

egyszerűen csak nem akarom látni, mert én így szoktam meg, h nem ismerem

2011. jún. 17. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg akkor is érdemes lenne egy esélyt adni a dolognak. Gondolj bele végre lehet apukád, még tök jó kapcsolatotok is lehet. Még1 ember akire számíthatsz, aki majd segít neked akármiben. Ha most keres valószínű kiváncsi rád, szeretne megismerni, szeretné jóvá tenni a régi dolgokat. Én biztos adnék neki egy esélyt főleg ha nem haragszom rá aztán majd meglátjuk mi lesz belőle, de annál, hogy azt mondod nincs apukád, annál 1 próbálkozás is jobb. És lehet később megbánnád, hogy nem adtál neki lehetőséget, viszont így meg esélyes lehet egy jó kapcsolat vele.Remélem minden oké lesz.:)
2011. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm...hát nem helyes, h x éven keresztül feléd sem nézett, d igaz az, hogy nem ismered a szüleid különválásának okát.

Viszont most nagyon pedálozik az apukád, lehet, h megkomolyodott, felnőtt azóta, és rájött, hogy hiányzol az életéből.

Anyukám 40 éven keresztül nem találkozott az apjával, majd egy kis családi közbenjárásnak köszönhetően találkoztak. Azóta viszonylag gyakran összefutnak, és kölcsönösen segítik egymást. Nagyfater meg az évek során rájött, h a gyerekei jelenthetnek az életében egyedüli állandóságot, és h hülye volt, mikor fiatalon nem törődött egyikkel sem.

Szóval én a helyedben mindenképpen adnék egy esélyt neki. Ha nem szimpatikus, vagy valami nem oké, még mindig lehet azt mondani, h inkább ne találkozzatok többet.

2011. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!