Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hetes kisbabám tegnap...

Sziszmike kérdése:

10 hetes kisbabám tegnap délután óta nem akarja elfogadni a cicimet, eddig semmi baja nem volt! Ha rá akarom tenni, akkor elkezd sírni! Megpróbáltam neki cumisüvegből adni az anyatejet és úgy elfogadta! Miért nem fogadja el a cicim?

Figyelt kérdés
Ja és már az elejétől fogva bimbó védővel szoptatok,mert nem tudta bekapni a cicim! Ma reggel már nagyon tele volt a cicim és eléggé folyt a tejem, nagy nehezen, de elfogadta úgy,hogy már tele volt a bimbóvédő tejjel!
2011. ápr. 1. 07:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem duzzadt az innye, hiszen lehet, hogy a foga jon, vagy a torka faj!
2011. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

volt ilyen nálunk is. Én addig próbálgattam, amíg hajlandó volt szopizni. más testhelyzeteket próbáltam. pl. hasamra fektetve vígasztaltam, aztán amikor már csak hüppögött, akkor a mellemhez húztam.

a cumiból könnyebb innia, nehogy utána csak abból fogadja el.

2011. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hasfájás? Nálunk akkor van mindig ilyen :(
2011. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én rögtön hasfájásra gondoltam, ne adj neki üvegből mert abból könnyen jön és nem fog szopizni.
2011. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!estére már sikerült rávennem a szopizásra!Egyből ébredés után,mikor még nem nyitotta ki a kis szemét!Próbálkozunk!Nem szeretném,hogy abba hagyja!
2011. ápr. 2. 07:15
 7/16 xStefix ***** válasza:
Szerintem a védő miatt sztrájkol...
2011. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
xStefix: a védő miatt miért sztrájkolnak a babák, ha addig elfogadták? Ezt sosem értettem.
2011. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért mert már kezd okosodni a kis picike.
2011. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De anélkül sem fogadta el!Most már némi "harc" után szopizik!De főleg este csinálja a kis műsorát!Szerintem lusti szopizni!holnap megyek a védőnőhöz és megkérdezem ,hátha tudja mi lehet a baj?
2011. ápr. 3. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!