Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg itthon, hogy...

Hogy mondjam meg itthon, hogy szakítottunk a barátommal?

Figyelt kérdés

1,5 évig voltunk együtt, a szüleim nagyon nagyon szerették.

Ha elmondom, hogy szakítottunk, akkor jönnek majd a kérdések, hogy mi történt, miért, stb..

Én meg nem akarok erről beszélni, de nem fogják ennyiben hagyni, és b@szogatni fognak vele.


16/L


2011. jún. 17. 15:36
1 2
 1/15 Darcy01 ***** válasza:
98%
Anya, Apa! Ma szakítottunk a barátommal. Rosszul érzem magam emiatt, ezért most egy darabig nem szeretnék erről beszélni. Kérlek ne faggassatok. Majd idővel elmondom.
2011. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
anya, szakítottunk a bélával, később mesélek róla, most még nagyon rossz, kérlek értsd meg, ne haragudj, majd elmesélem
2011. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyeneket nem mondhatok, mert nem szoktam kimutatni az érzéseimet itthon
2011. jún. 17. 15:42
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
pfff hát akkor mit szeretnél hallani tőlünk???
2011. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Válaszokat, értelmes emberektől (tehát neked nincs helyed itt.)
2011. jún. 17. 15:44
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
az nem értelmes válasz, amiket az első kettő (egyik én voltam) írt??? az nem jó. mert ilyen nem mondhatsz. csak segíts, kérlek, hogy akkor mit mondhatsz?!
2011. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem is csodálom, hogy a szüleid "b@szogatnak"... Az első kettő válasz tökéletes.
2011. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Pedig, a legtisztább az lenne, ha elmondanád, ahogyan az 1. vagy 2. válaszoló írta.

Elmondod, hogy szakítottak és hogy később elmeséled, de most nem szeretnél, nem tudsz még róla beszélni.


Egyébként az, hogy nem mutatod ki otthon az érzéseidet nem egyenlő azzal, hogy nem is látják rajtad! A szüleid, ismernek ahhoz eléggé, hogy úgy is látják, ha valami nem stimmel.

16/L

2011. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Eleg baj hogy meg otthon sem mered kimutatni erzeseid. A jovo nem nez ki valami rozsasnak.

Egyebkent bunko kislany vagy. Ha neked szivfajdalmaid vannak, ne idegeneken, akiket kertel, hogy segitsenek, toltsd ki.

2011. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 napietus ***** válasza:
94%
anyu, apu, Döncikével szakítottunk. majd később elmesélem, mi volt. ennyi.
2011. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!