Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egy éve szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy éve szakítottunk a barátommal, kiment külföldre dolgozni, de körülbelül 4 hnapja felkeresett, és elmondta, hogy megbánta, hogy vége lett és engem szeret, én vagyok az álmai nője, éljek vele, stb.

Figyelt kérdés
Már-már kezdtem hinni neki, de tegnap elmondta, hogy részegen egy buliban lesmárolt egy csajt, de annyival tartozik nekem hogy őszinte hozzám. Mit tennétek? Én nem adok neki a csók után esélyt. Hogyan értékelitek ezt a helyzetet?
2011. okt. 18. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kétségeid vannak, már jó úton jársz. Hagyd a fenébe. Valószínű, hogy azért ment el, mert nem érezte jól magát veled, aztán rájött, hogy nehéz lenne mást megfűznie, meg honvágya van, úgyhogy inkább visszamegy ahhoz aki nem az igazi, de még elmegy, legalább már le van próbálva.

Gondolom nem vagy bele őrülten szerelmes, különben nem kérdeznéd. Inkább keress magadnak normális pasit. :)

2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett hat hónap, hogy erre rájöjjön?
2011. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
hidd el aki részeg annak fogalma sincs mit teszen és kivel van. Az uncsim és egyben a legjobb barátnőm tök részegen smárolt azzal a fiúval akit 5 éve kegyetlenül szeretek. A barátnőm mikor rájött mit tett orditott bőgött ki volt akadva..s fogalma sem volt hogy történhetett ez..hidd el én megtudtam bocsájtani te is megtudsz..értsd meg hogy ilyen állapotba te se tudnád mit teszel
2011. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne igyon, aki nem bírja.. ja és a kérdésre a válasz: Semmit, én nem adnék neki semmilyen utolsó esélyt. Egy nőben legyen ennyi önbecsülés. 20/L
2012. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!