Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám 50. szülinapi bulija....

Anyám 50. szülinapi bulija. Hogyan csináljuk meglepire és mit vegyünk? Tippek?

Figyelt kérdés

jövőhét 7végén ünnepeljük.

apuval kitaláltuk hogy meglepetés buli lesz, elhivjuk a rokonokat, gondoltunk sütögetésre, bográcsozásra, zenére, esetleg táncra.... gondoltam veszek lufikat, meg csinálok vodkás görögdinnyét:P Meg rendelünk tortát, virág alakut, mert virágfüggő

VALAKINEK MÉG TIPP, KAJÁRA VAGY DISZLETRE?:)


2011. jún. 18. 11:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mikkel lehetne feldobni majd a hangulatot, nyilván lesz alkohol is... de nem akarom hogy bepunnyadjon a nép
2011. jún. 18. 11:26
 2/11 anonim ***** válasza:
kotonlufi?:D
2011. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen... ugylátom itt is irni kell hogy: NEM KÉREK GYÖKÉR VÁLASZOKAT.
2011. jún. 18. 11:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem megfogtad a lényeget, én ehhez már nem adnék semmit. Lesz zene, tánc, kaja, pia, szerintem minden megvan ami kell.

De ha mindenképp valami tutit akarsz akkor csinálj házi fagylaltot szárazjéggel. Látványos és nagyon finom.

2011. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi:)


de mi lesz ha ellaposodik a hangulat, és mindenki pepunnyad?:(((

2011. jún. 18. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:
nem gyökér válasz.. hangulatot kértél:D
2011. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azert egy 50 szal piros rozsat vegyetek, egy szep csokorba, azt sosem foja elfelejteni
2011. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem fog megsértődni akkor ha 50 szálat vesznek? hogy igy valamilyen módon felemlítik a korát? legalébbis nálunk igy megy
2011. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az 50 szál vörös rózsa, vagy szegfű egy virágkosárban, az asztal közepére helyezve! Szomszédasszonyom kapott igaz, hogy 80 szállal, de olyan ügyenes megcsinálták a virágüzletben, felfelé nyúlóra és nem elsősorban szétterülőre. Valami csodálatos volt!


Ha csak a családtagok, közeli rokonok, ill. az ő barátai, barátnői vannak jelen, akkor szerintem nem fog a hangulat ellaposodni, ill. (remélhetőleg) senki sem fog botrányosan viselkedni.

Úgy kell a programot szervezni, hogy ne az ivás legyen a fő cél, hanem a mama ünneplése!!! (Aki mégis túlissza magát, azt szépen, csendben haza lehet vinni, vagy küldeni)

2011. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sárgadinnye-desszert:

A sárgadinnyét megmosod, félbevágod, a belét ki. Vanília pudinggal megtöltöd, a tetejére tejszín magasra púpozva. Hűtve tálalni!! Nyam-nyam!

2011. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!