Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapi ajándék egy 14 éves...

Szülinapi ajándék egy 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Nincs különösebb hobbija, szabadidejében tévét néz, vagy számítógépezik. Nem nagy ajándékra gondoltam, hanem csak valami apróságra, mert távoli rokonról van szó, így nem olyan közvetlen a viszonyunk.
2011. okt. 21. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt hittem valami haverod akkor tudtam volna, de így hogy távoli is sok mindent nem is tudsz róla akkor szerintem pénz azt vesz amit akar
2011. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Havernak mit adnál?

Amúgy pénzt nem akarok, mert a családja anyágilag elggé el van eresztve, másrészt nem 'nagynéni' vagyok, vagy hasonló, hanem unokatesó.

2011. okt. 21. 10:36
 3/11 anonim válasza:
92%
PlayBoy előfizetést.
2011. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy nagyobb méretű pendrive-ot. vagy egy jó minőségű fülhallgatót, biztos van mp3 lejátszója.
2011. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, biztos voltam benne, hogy előbb-utóbb kapok választ ilyen mélyenművelt embertől is.
2011. okt. 21. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

mivel a mai fiatalság eléggé korán kezd el érdeklődni a szex iránt így én egy fiúnak műp.nát vennék, persze ehhez ismerni kell, mert lehet nem veszi a poént


viszont egy ennyi idős csajnak nem vennék műbrét

2011. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a mai fiatalság korán kezdi, de azt hiszem egy szülinapi ajándéknak talán nem lenne igazán megfelelő egy műpina. Lehetséges lenne, hogy elvonatkoztassunk a szexualitástól?
2011. okt. 21. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle mit szeretne, nem olyan kicsi már hogy meglepi legyen , szerintem jobban örülne ha azt kapna amit szeretne is és ha ne kérdezed meg tőle akkor nem fogd megtudni hogy mire vágyik

az is lehet h valamire gyűjtöget és pénzt kérne

2011. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az ilyen anyagi dolgok és az ilyen elektronikaiak azért nem annyira jók, mert írtam, hogy elég gazdagok, megvan mindene. De köszi azért.
2011. okt. 21. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
ha viszont van annyi pénzük hogy bármit megvegyenek ami kel, akkor mindenféleképpen valami vicces dolgok kéne venned
2011. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!