Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szereted a gyerekeket,...

Ha nem szereted a gyerekeket, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem őket. Szó szerint felidegesítenek egy másodperc alatt. A kisbabákkal meg egyáltalán nem tudok mit kezdeni. Úgy vagyok velük, mint a elefánttal az állatkertben : aranyos, de otthonra nem kéne.

Én úgy érzem, hogy belehalnék, ha a nap 24 órájában egy kisbabát kéne gondoznom. Mondjuk nem is akarok gyereket. Más hogy van ezzel?


2011. jún. 18. 11:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Engem is idegesítenek, zavarnak. Azt utálom különösen, mikor a földhöz vágják magukat és úgy ordítanak mint a sakál.
2011. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

A másé engem is világ életemben idegesített, sőt, még a saját tesóm gyerekeit is néha "meg tudtam volna fojtani"....


A SAJÁTOMAT VISZONT IMÁDOM! Életem értelme, szemem fénye, és egy percet sem tudnék nélküle eltölteni:)


6 hónapos kishercegnő anyukája

2011. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

én szeretem őket, el sem tudnám képzelni a jövőmet gyermekek nélkül. Lehet majd megváltozik még a véleményed róluk és te leszel a leggondoskodóbb szülő.

De hát mindenki más, én pl. cigit nem emelnék a számhoz valaki meg megtudna halni érte.

2011. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az olyan emberek utálják a gyerekeket, akikben nincs semmi érzékenység és/vagy játékosság. Vagy legalábbis aki a gyerekeket nem szereti, azzal már valami defekt van, az tuti biztos... Nem mondom, hogy rossz emberek, vagy valami, mert pl az egyik barátnőm is olyan, hogy nem szereti őket, na de van is "defektje", konkrétan olyan karótnyelt, komoly csaj, hogy az már... :S
2011. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

én is így voltam úgy 23 éves koromig.aztán a kezembe nyomták a keresztlányom és minden megváltozott.


semmi rossz nincs abban ha nem szereted őket, a lényeg h akkor semméképp se szülj gyereket,akkor se ha már itt az ideje,vagy kikényszeríti a környezeted.

2011. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Én csak azokat a gyerekeket nem szeretem akiket kb már az anyaméhben elrontanak a szülei és egy hisztis, beképzelt, önállótlan embert nevelnek belőle.

Egyébként gyerekápoló vagyok, imádom a gyerekeket, de a fent említett típusra nem tudok őszintén mosolyogni.

2011. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Ameddig az ember csak azt látja hogy hisztiznek,nyávognak addig persze hogy nem akarnak,de amikor egy kisgyerek odamegy az anyukájához és megpuszilja elfeletetti a sok sírást-rívást.Nekem 12 évesen természetesen nincs gyerekem,de közeli ismerősöknek van,van olyan amikor nyivákol mert nem babázok vele,de mikor egy "jó nagy" táncolás után megköszöni hogy foglalkoztam vele az tényleg jó érzés.
2011. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Én a nagyon pici babákat szeretem, aztán ilyen 3éve kortól általános iskoláig, úgy kb az ovisokat nem szeretem. Ők azok akiknek még nem tudod azt mondani hogy most maradj csöndbe, vagy ülj nyugodtan nézd a mesét vagy játszál szépen vagy ilyenek. Állandóan jönnek, kérdeznek, mesélnek, rajzold le a pókot, vágd ki a pókot, rajzold le a nyuszit, vágjuk ki a nyuszit, rajzold le a mókust, vágjuk ki a mókust, rajzolj almafát, vágjuk ki az almafát, oda mi van írva, ide mi van írva, az mi ez mi rakjuk ki a puzzlet szedjük szét a puzzlet, újra rakjuk ki a puzzlet, újra szedjük szét a puzzlet. Még félelem érzetük sincs, állandóan utánuk kell rohangálni, Gabika nem nyúlunk a konnektorba, Gabika nem rántjuk magunkra a lábost a tűzről, Gabika ne nyúj a forró kálykához, Gabika nem nyúlunk be a keritésen a dobbermannhoz, Gabika nem lógunk kifele az ablakon... ebben a korban idegesítenek, amikor túl vannak rajta, akkor már megint szeretem őket.
2011. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Mindig is imádtam a gyerekeket,ha csak az útcán megláttam egyet azért is rajongtam.Azóta már nekem is van saját,három is.Imááádom őket a 7évestől kezdve a 2évesig az 5évesen keresztül:)Ők a mindeneim.
2011. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Miért válaszolnak olyanok, akik szeretik a gyerekeket ? Nem hozzájuk szólt a kérdés...


Amúgy én is utálom őket. Idegesítőek. Idegesítőek, ahogy nyávognak,a hogy ordítva beszélnek, aohgy bámulnak. Minden, ami velük kapcsolatos.

Utálom őket, nő létemre.


Azt meg senki ne mondja, hogy érzéketlen vagyok. Ezt a baromságot magatoktól találtátok ki, vagy valaki mondta????

Emberekkel dolgozom, váóóó. Hú, de érzéketlen vagyok, azt a mindenit...

Imádom a barátaim, és még a Micimackón is képes vagyok bőgni. Meg tudnak hatni történetek, képek, filmek, zenék. Érzéketlen vagyok még mindig ? Azt meg kikérem magamnak, hogy defektes lennék ! Ki vagy te, hogy minősíts engem ??


Na jó, befejeztem. Mindig felidegesítenek ezek a dolgok. Régebben úgy gondoltam, hogy meg lehet őket győzni, de azóta megtudtam, hogy nem vagyok normális, defeketes vagyok, genetikai hulladék, abnormális selejt.

És ezeket ezen az oldalon olvastam, ilyen témájú kérdéseknél.


Nem tartom kizértnak, hogy lesz egyszer gyerekem, őt szeretni fogom. De másért miért kéne ?

Valakit nem szeretek azért, mert gyerek.

2011. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!