Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szereted a férjed?

Miért szereted a férjed?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha befejeznétek a mondatot. (Szeretem a férjem, mert...). Lehet több dolgot is írni.
2011. okt. 26. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
...mert okos, intelligens, tanult, becsületes, megbízható, hűséges társ és remek apa.
2011. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Figyelmes, odaadó, gondoskodó. Rámerem bízni a saját, és a gyerekeim életét. 100%-ig megbízom benne, és akkor is érzem a szeretetét, amikor nincs velem. Azt hiszem nem is csak egyszerűen szeretem, hanem szerelmes vagyok még mindíg /ja, és nem elhanyagolható, hogy baromi jó az ágyban :)/
2011. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
mert szeretem. Nem tudom megmondani. Egyszerűen csak szeretem. :) :)
2011. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
...mert egy szitu kapcsán kiállt teljes "mellszélességében" mellettem, ezzel bizonyítva hogy nagyon szeret. És mert őszinte, mindent elmond.
2011. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
.. mert sohasem kér számon semmilyen igéretemet, sohasem idegesít, vagy piszkál, mindent megeszik, amit elé teszek, becsületes, jóravaló, konfliktus kerülő, megbízható, hűséges, tetszem neki, szeret és megbecsül engem, nem követelőző, egyszóval normális ember. Olyan, akivel öröm együtt élni.
2011. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
remélem az én férjem is olyan lesz, mint az előttem szólóé. :)
2011. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
már nem szeretem......................
2011. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
...mert olyan, amilyen. Számomra tökéletes.
2011. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert mi valahogy kiegeszitjuk egymast. :)


Pl. En eleg szeleburdi vagyok (ketszer is elhagytam az utlevelem egy utazas soran), neha kapkodos es hirtelen dontok. A ferjem megfontoltabb, szeret elore tervezni es ovatos. Igy ha barhova megyunk mindenbol van egyszerre es sosem unatkozunk mert neki van amit megoldani en meg biztonsagban erzem magam, hogy biztosan nem maradt otthon semmi. :)

En vidam es nagyon boldog termeszetu vagyok. Meg a legkisebb dolognak is tudok orulni. Ha valaki megbant akkor termeszetesen szomoru leszek de a masik percben mar vidam tudok lenni ha adott hozza valami. A ferjem nem ilyen o kepes lenne egy egesz allo nap szomorkodni valamin ha en nem rangatnam vissza. Szerinte neha olyan orultsegeket tudok mondani, hogy nem birja ki nevetes nelkul.

A konyhaba en ketbalkezes vagyok o meg Isteni szakacs. Igy a fozesek kesz elmenyek mert halara neveti magat rajtam de megis a vegere finom lesz a kaja.

Szoval nem is tudom jobban elmagyarazni de ami hianyzik belolle az megvan bennem es ami nincs meg bennem az megvan benne igy tokeletesek vagyunk ketten. :) Van egy kisfiunk is o a keverekunk.

2011. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert Ő tökéletes nekem és imádom pedig 11 éve hogy már együtt vagyunk:)És csdálatos Apa van 3 gyönyörű gyerekünk:)
2011. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!